BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Socialiniai mokslai

Psichologija

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121JX065

Įgyjama kvalifikacija
Socialinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.
Ištęstinės studijos – 6 m.

Ištęstinių studijų studentams suteikiama galimybė studijas baigti greičiau nei numatyta studijų planuose. Ištęstinių studijų trukmė yra ne daugiau kaip pusantro karto ilgesnė už nuolatinių studijų trukmę ir priklauso nuo studento pasirinktų studijų kreditų skaičiaus per semestrą.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2021–2022 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  58,73 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  Nuolatinės studijos – 3524 Eur
  Ištęstinės studijos – 2349 Eur

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis (nuolatinės studijos).
   
 • Sesijinis (ištęstinės studijos). Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta du kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku po tris savaites.

Studijų kalba
Lietuvių

 

Studijų programos aprašas (nuolatinės studijos)
Studijų programos aprašas (ištęstinės studijos)

Apie programą

Kas tai?

Psichologija yra universalus ir plačiai taikomas mokslas. Be  psichologijos žinių neišsiverčiama jokioje gyvenimo srityje, kur yra žmonių – šeimoje, mokykloje, organizacijoje, taip pat kompiuterijoje, reklamoje ir net kosmose. Studijuodami šioje programoje, aiškinsitės, kodėl žmonės vienaip ar kitaip elgiasi, mąsto ir jaučia, kaip jie sąveikauja tarpusavyje. Sužinosite, kaip, pasinaudodami mokslinių tyrimų rezultatais, psichologai siekia suprasti tokius reiškinius kaip žmogaus raida nuo kūdikystės iki senatvės, psichikos sveikata, mokymasis, asmenybė ir dar daug kitų dalykų. Praktikos metu turėsite galimybę susipažinti su psichologo darbo įvairiose srityse specifika, išbandyti save ir pasirinkti jus dominančią sritį tolimesnėms studijoms. Įgytos žinios padės jums geriau suprasti save ir kitus.

Rintis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Psichologijos bakalauro studijos padės jums išmanyti individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes bei tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsnius. Baigę studijas taip pat gebėsite atlikti psichologinius tyrimus. Studijos grindžiamos vadovaujantis psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.


Psichologijos studijų programa ruošia kvalifikuotus specialistus, turinčius svarbiausias psichologijos žinias ir įgūdžius bei gebančius jas pritaikyti praktiškai.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Absolventai gali realizuoti save dirbdami srityse, kuriose psichologinės kompetencijos laikomos privalumu (socialinės rūpybos, sveikatos apsaugos, švietimo, vaikų teisių, viešojo administravimo, nevyriausybinėse, pramonės ir kitose įmonėse bei organizacijose) arba panaudoti savo žinias ir gebėjimus kuriant savo verslą. Norint užsiimti savarankiška psichologo praktika būtina baigti magistrantūros studijas. Įgiję tik bakalauro laipsnį, absolventai gali dirbti psichologais-asistentais švietimo įstaigose. Jie yra pasirengę kurti ir įgyvendinti prevencines programas, dirbti su mokinių, tėvų bei pedagogų grupėmis, atlikti psichologinio švietimo darbą, vykdyti grupių tyrimus ir kt.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina