BDAR
Privatumo politika

KU dalyvauja Jūros šventės eisenoje

 KU-juros-svente-2024-post.png
  • 2024-07-26 | Penktadienis 18:00 val.

Liepos 26 d. kviečiame ryškiai apsibraukti savo kalendoriuje, nes tą dieną, nuo 17.30 val. rikiuosimės J. Janonio gatvėje ir ruošimės garsiai patriukšmauti 90-ojoje Jūros šventės eisenoje!

Šie šventiniai metai atsigręžia į renginio ištakas – 1934-uosius, kai gimė galingas jūrinės kultūros sklaidos įrankis – Jūros šventė, kurioje šiemet skambės praėjusio amžiaus dainos ir vyraus tų laikų tematika. 

Atliepdama į šių metų temą Klaipėdos universiteto bendruomenė vilkės baltus KU marškinėlius su mėlynu logotipu ir ryšės geltonas skareles. Skareles ir marškinėlius (neturintiems jų iš praėjusių metų) dalinsime liepos 25 d. 14-16 val. Rektorato salėje. Esant galimybei, moterų eisenos metu prašoma vilkėti retro stiliaus sijonus, o vyrų mūvėti petnešas. 

Eisenos atributus išdalinsime vietoje.

Tikslas – toks pat, kaip ir kasmet – eisenoje sukelti kuo didesnį triukšmą, o tam reikia kuo gausesnės minios! Kvieskite studentus, kolegas, artimuosius bei draugus jungtis ir visi kartu vilnykime Klaipėdos gatvėmis!

*Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.