BDAR
Privatumo politika

Erasmus+ projekto „ECO-SHIP – jaunimo aplinkosauginis ir jūrinis ugdymas”  gerosios patirties sklaidos konferencija

 KU_2.jpg
  • 2023-06-14 | Trečiadienis 09:30 val. - 15:30 val.
       

2023 m. birželio 14 d. Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institute vyks Erasmus+ projekto „ECO-SHIP – jaunimo aplinkosauginis ir jūrinis ugdymas”  gerosios patirties sklaidos konferencija.

Konferencijoje planuojama pristatyti ECO-SHIP projekto rezultatus bei jų svarbą siekiant vystyti aplinkosauginį ir jūrinį švietimą Lietuvoje. ECO-SHIP projektas buvo skirtas ne tik 15-29 metų amžiaus jaunimui, bet ir mokytojams, pedagogams dirbantiems tvarios plėtros, jūrų ir aplinkosauginio švietimo srityje.

Projektu buvo  siekiama prisidėti prie jūrinės aplinkos saugojimo skleidžiant darnaus vystymosi principus, didinant žinių lygį ir skatinant sąmoningumą bei aktyvumą ekologijos srityje.

Konferencijos metu bus organizuojamos aktyvios dirbtuvės mokytojams, moksleiviams bei aplinkosaugos ir jūrinės tematikos srityje veikiantiems švietimo atstovams. Dirbtuvės bus organizuojamos remiantis projekto partnerių paruoštu mokymo vadovu „Baltic Sailor‘s Catalog“, kurio pagrindinis tikslas – apjungiant praktinius būriavimo ir mokslinius aplinkos apsaugos aspektus paruošti metodinę medžiagą apie Baltijos jūrą.

Pagrindiniai projekto partneriai: Gdansko sporto ir turizmo centras (Lenkija), Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institutas (Lietuva), nevyriausybinė organizacija „Keep the Archipelago Tidy Association“ (Suomija).

Konferencijos dalyvių skaičius ribotas, tad labai kviečiame registruotis mokytojus kartu su motyvuotais moksleiviais.

Konferencijos dalyviams, dalyvavusiems visos konferencijos programoje, bus įteikti pažymėjimai.

Projektas „ECO–SHIP jaunimo aplinkosauginis ir jūrinis ugdymas“ (angl. „ECO-SHIP – environmental and maritime education of youth”) Nr. 2021-1-PL01-KA220-YOU-000029718 yra finansuojamas pagal ES Erasmus+ programą.

Registracija į konferenciją iki birželio 1 d.: https://forms.gle/KHkeV7nv5rQzK2To9