BDAR
Privatumo politika

Pažink KU

STEAM CENTRAS

Klaipėdos metodinis STEAM atviros prieigos centras įsikūręs Klaipėdos universiteto miestelyje ir kviečia visus smalsius Lietuvos moksleivius inovatyviai susipažinti su mokslo pagrindais bei pasitelkiant kūrybiškumą, išbandyti save įvairialypėse patirtinėse (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų/visų kitų mokslų, matematikos) edukacinėse veiklose 4 STEAM laboratorijų erdvėse. 

„IŠKEISK PAMOKĄ Į PASKAITĄ“

Balandžio 10, 11, 12 dienomis 9–12 klasių mokiniai paskaitose pasisems naujų žinių apie robotiką ir IT, laivų projektavimą ir jų judėjimą, inžineriją, mediciną ir smegenų veiklą, kineziterapijos naudą, ekonomikos tendencijas, asmeninius prekės ženklus ir politiką.

STUDIJŲ PROGRAMOS KLAIPĖDOS UNIVERSITETE

2024 metais gali rinktis iš 26 bakalauro studijų programų. Jeigu turi klausimų, parašyk!

FAKULTETUOSE VYKSTANČIOS EKSKURSIJOS IR ONLINE PASKAITOS

Klaipėdos universiteto fakultetai kviečia susipažinti ir išklausyti įdomias paskaitas, aplankyti laboratorijas ir sudalyvauti užsiėmimuose.

EU-CONEXUS KONKURSAS MOKYKLOMS „THINK SMART, CREATE GREEN“

EU-CONEXUS kviečia jus pabandyti paversti savo mokyklą tvariu ekologišku objektu, o jūsų miesto erdvę padaryti išmania ir tvaria. Priimkite iššūkį ir tapkite vietos, kurioje visi norėtume gyventi ir dirbti, kūrėjais!

Dėl ekskursijų ir edukacijų universitete kreiptis:

Milda Borisovienė
Vyresnioji specialistė komunikacijai ir rinkodarai

Tel. (0 46)  39 89 45
El. paštas milda.borisoviene@ku.lt