Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Gruodžio 12 d.

KU docentė iš Pietų Amerikos grįžo su dviem sidabro medaliais

Peru sostinėje Limoje vykusiame XXI Pietų Amerikos meistrų lengvosios atletikos čempionate, kuriame jėgas panoro išbandyti 490 moterų bei 799 vyrų iš 23 pasaulio šalių, dalyvavo ir dvi Lietuvos lengvaatletės – tarp jų Klaipėdos universiteto (KU) Kultūros ir sporto skyriaus darbuotoja doc. dr. Genovaitė Avižonienė, iš čempionato grįžusi net su 2 sidabro medaliais.

Medalius Genovaitė pelnė trišuolio ir šuolio į aukštį rungtyse 70 metų ir vyresnių sportininkių amžiaus grupėje. Ji į aukštį peršoko 95 cm ir trišuoliu nušoko 5 m 89 cm.

Iš varžybų sugrįžusią docentę su laimėjimais pasveikino ir KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, pasidžiaugdamas, kad ilgametės KU Sporto klubo vadovės laimėjimai yra puikus pavyzdys mūsų studentams, dar tik pradedantiems garsinti Universiteto, Klaipėdos ir Lietuvos vardą.

G. Avižonienė, ne tik ilgą laiką rūpinasi sporto srities plėtra universitete, bet ir Lietuvos studentų sporto asociacijoje ne vienerius metus užėmė viceprezidentės pareigas.

Nors ką tik grįžo iš Pietų Amerikos, moteris užsimena, kad dar liko neužkariautų žemynų ir kitais metais, galbūt, pavyks sudalyvauti čempionate vyksiančiame Afrikoje.