BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Balandžio 08 d.

Klaipėdos universitetas pradeda partnerystę su Lietuvos futbolo federacija

Balandžio 8 d. pasirašyta sutartis tarp Lietuvos futbolo federacijos ir Klaipėdos universiteto.

Federacijos ir universiteto bendradarbiavimas – abipusiškai reikšminga veikla. Šia partneryste siekiama efektyviau panaudoti abiejų šalių potencialą mokslinių tyrimų, studijų, bendrų projektų, kvalifikacijos kėlimo, studentų praktinio mokymo bei informacijos sklaidoje. Planuojama vystyti ir kitas projektines iniciatyvas, skirtas futbolo sporto šakos plėtojimui nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Sutartimi įtvirtinta, jog KU Laisvalaikio sporto futbolo specializacijos studentai, papildomai išklausę federacijos organizuojamus UEFA kursus, galės įgyti UEFA C ir B kategorijos trenerių licencijas.

„Sveikinome Klaipėdos universitetą jiems pradėjus bendradarbiavimą su „FC Barcelona“ klubu, o dabar džiaugiamės patys oficialiai sutartimi įtvirtinę ir savo partnerystę. Trenerių rengimui skiriame itin didelį dėmesį, tad labai svarbu, kad šioje vietoje federacijos ir universiteto požiūriai visapusiškai sutapo, o tai prisidės prie sklandaus ir efektyvaus bendradarbiavimo“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

„Ši sutartis svarbi suvienijant Klaipėdos universiteto ir Lietuvos futbolo federacijos jėgas ir šiuolaikiškai vystant futbolo sporto šaką Klaipėdos mieste. Džiaugiamės, kad naujai atsiradusiomis galimybėmis, dar studijuojant įgyti trenerio licenciją, galės pasinaudoti mūsų studentai siekiantys sportinio profesionalumo“, – sakė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Nuo 2023 m. rugsėjo mėnesio Klaipėdos universitete pradėti rengti vaikų futbolo treneriai, o jų studijų pagrindu tapo vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų FC „Barcelona“ sukauptos žinios, patirtys, vertybės bei filosofija.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos