BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Balandžio 17 d.

Baltic University Programme ir Klaipėdos universitetas kviečia į vasaros mokyklą „Mokslas ir burės 2024“

Baltic University Programme (BUP) ir Klaipėdos universitetas pristato vasaros mokyklą „Mokslas ir burės 2024“, kurios dalyviai daugiausia dėmesio skirs Baltijos jūros aplinkai. Atrinkti studentai kartu su žymiausiais ekspertais iš viso regiono tyrinės jautrią Baltijos jūros aplinką tiek sausumoje, tiek jūroje.

Vasaros mokykla vyks rugpjūčio 4-11 d. Klaipėdoje. Dalis užsiėmimų vyks Klaipėdos universiteto burlaivyje „Brabander“, kuriuo dalyviai plaukios pietrytinėje Baltijos jūros dalyje, atlikdami tyrimus ir rinkdami mėginius. Studentai taip pat tyrinės unikalią Kuršių nerijos ir Nemuno deltos pakrančių aplinką, susipažins su klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ir žmogiškųjų aspektų poveikiu unikaliai Baltijos jūros aplinkai bei šio poveikio mažinimo būdais. 

Užsiėmimai vyks anglų kalba.

Dalyvavimas mokykloje nemokamas, o paraiškas gali teikti BUP dalyvaujančių universitetų studentai. Iš viso dalyvauti bus atrinkti 36 BUP dalyvaujančių universitetų bakalauro ir magistro studijų studentai bei 3 doktorantūros studentai. Paraiškas galite teikti iki 2024 m. gegužės 19 d.

Paraiška bakalauro ir magistrantūros studentams: https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/8866535

Paraiška doktorantams: https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/8866534

Daugiau informacijos apie BUP „Mokslas ir burės 2024“: www.uu.se/scienceandsail2024

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos