Tęstinių studijų institutas » Projektai » Vykdomi projektai » PROJEKTAS „Technologijų suaugusiųjų švietime spartinimas, skatinant  suvokimą, vertinimą ir prieinamumą“

Technologijų suaugusiųjų švietime spartinimas, skatinant  suvokimą, vertinimą ir prieinamumą
AAA-StepUp2-ICT — Stepping Up to Technology in Adult Education towards Awareness, Assessment and Access

Suaugusiųjų švietėjų profesionalumo tobulinimas yra lemiantis suaugusiųjų švietimo sektoriaus kokybės veiksnys. Suaugusiųjų švietėjo vaidmuo įgyja vis daugiau trenerio, tarpininko, moderatoriaus bruožų. Nūdiena reikalauja naujų įgūdžių, norint planuoti naują mokymosi aplinką, integruoti IKT grindžiamas mokymosi technikas (e-mokymasis, mišrus mokymasis), teikiant paramą ir pagalbą suaugusiems jų profesinio tobulėjimo procesuose. Šie naujieji poreikiai tampa tikru iššūkiu, kadangi daugumą mokymų suaugusiems teikia ne kvalifikuoti suaugusiųjų švietėjai, o asmenys, turintys labai įvairų išsilavinimą ir – dažnai – neturintys jokio edukologinio (andragoginio) pagrindo.

Projekto „AAA-StepUp2-ICT“ tikslinė grupė – suaugusiųjų švietėjai – tai esminis faktorius, galintis užtikrinti suaugusiųjų švietimo kokybę ir poveikį besimokantiems suaugusiems. Projektas yra inovatyvus, kadangi jis nukreiptas į  suaugusiųjų švietėjų IKT gebėjimus jų specifiniuose profesiniuose kontekstuose. Projektas orientuotas ne į atskirų programų ar mokymo struktūrų kūrimą, bet į įgūdžių darbo vietoje stiprinimą, kas atsispindi projekto struktūroje ir rezultatuose.

Pagrindiniai projekto rezultatai ir veiklos yra:

Projekto partneriai:


Training 2000, Italija

 


Instituut voor KennisManagement, Belgija

 


ASOCIACIÓN INSTITUTO EUROPEO DE ESTUDIOS PARA LA FORMACIÓN Y EL DESARROLLO, Ispanija

 


UNIVERSIDADE DE LISBOA, Portugalija

 

Informacija atnaujinta: Thursday September 27th, 2018