LT   |   EN      Mano KU   |   
Vyko 4-asis socialinių darbuotojų protų mušis

Klaipėdos universitete, gegužės 11 d. vyko jau ketvirtas Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos ir Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto socialinio darbo katedros organizuojamas socialinių darbuotojų protų mūšis. Šio palaipsniui tradicija tampančio žaidimo svarbiausias tikslas nėra laimėti. Siekiama, kad socialinio darbo srities mokslininkai, studentai, dėstytojai ir praktikai susiburtų neformaliaim bendravimui, atsipūtimui po sunkių darbų ir smagiam laiko praleidimui. Tuo pačiu stipriname ir tarpinstitucinius ryšius, geriau pažįstame vieni kitus.

Šių metų renginyje dalyvavo 6 komandos: 4 sudarė socialiniai darbuotojai praktikai, 1 – dėstytojai ir 1 – studentai. Atkaklioje protų kovoje komandos ne tik ieškojo atsakymų į klausimus, susijusius su socialinio darbo profesija, bet ir gilinosi į istorijos, sporto ir net anekdotų ar patarlių subtilybes.

Protų mūšis vyko keturiais turais. Jau pirmajame ture neįgaliųjų centro “Klaipėdos lakštutė” komanda „Lakštutės“ tapo lyderiais. Atlaikiusios varžovų spaudimą “Lakštutės” iki pabaigos išlaikė savo pozicijas ir tapo 4-ojo socialinių darbuotojų protų mūšio nugalėtojomis. Ši komanda buvo apdovanota renginio remėjų salono “Grožio namai”, esančio Klaipėdos g. 11, Klaipėdoje, prizu. “Lakštučių” komandos sėkmė socialinių darbuotojų protų mūšiuose tampa tradicine – ši komanda kiekvienais metais patenka tarp prizininkų. Kovoje dėl II-osios vietos įtemptai rungėsi dėstytojų komanda “Kvartetas” prieš studentes, pasivadinusias “Gazelėmis”. Galiausiai studentės įveikė savo mokytojus ir už antrąją vietą buvo apdovanotos kitų rėmėjų – ”Diosa” dovanomis. Džiaugiamės “Gazelių” sėkme, nes neilgoje protų mūšių istorijoje tai pirmas kartas kuomet studentų komanda patenka tarp prizininkų. Na o “Kvartetą”, įsitraukusį į kovą su “Gazelėmis”, paskutiniame ture pasivijo Klaipėdos globos namų “Žalgiris” komanda. Šios komandos ir pasidalijo trečią vietą, o tuo pačiu ir “Klaipėdos lakštutės” įsteigtą prizą – pagalvėles geresniam ir saldesniam miegui. Visos prizininkų komandos taip pat buvo apdovanotos Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto sveikinimo raštais ir suvenyrais.

Klaipėdos krašto sociacialinių darbuotojų asociacijos pirmininkas Saulius Liekis džiaugiasi, kad prie šios dėstytojų, studentų ir praktikų pramoginės bendravimo formos prisijungia vis daugiau naujų socialinių organizacijų, o kartą sudalyvavę sugrįžta ir kitais metais.

Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto socialinio darbo katedros vėdėjas dr. Valdas Rimkus tikisi, kad šis renginys išliks ir taps viena iš originalesnių socialinio darbo srities dėstytojų, studentų ir praktikų bendravimo bei laisvalaikio praleidimo formų.

Dėkojame komandoms, rėmėjams ir visiems prisidėjusiems prie renginio. Ačiū!