LT   |   EN      Mano KU   |   
Virtualus renginys „Sėkminga mokslo idėjų kelionė“

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia magistro ir doktorantūros studentus bei podoktorantūros studijų mokslininkus į virtualų renginį „Sėkminga mokslo idėjų kelionė“, vyksiantį lapkričio 5 d., 16:00 – 19:30 val., kurio metu bus dalinamasi žiniomis bei patarimais jauniesiems verslininkams.

Teorinę renginio dalį pradės aktorė, docentė, retorikos specialistė ir ekspertė Adrija Čepaitė, vertės pasiūlymo akcentus sudėlios Martynas Kandzeras, LitBAN įkūrėjas, investuotojas ir verslo vystytojas, o su finansavimo priemonėmis supažindins dr. Lina Kisielė, inovacijų vadybininkė, dirbanti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA).

Praktinėje dalyje (Pitch sesijoje) startuoliai ir inovatorių komandos sulauks savo vystomos idėjos pristatymui grįžtamojo ryšio bei vertingų patyrusių mentorių patarimų.

Renginio metu kitame virtualiame kambaryje savo idėjas tik pradedantiems brandinti tyrėjams bus pristatyta Kembridžo ir MITA ekpertų sukurta programa i2i „Idea to Innovation“ bei vyks panelinė diskusija „Klaidos, kurios padėjo augti su Bolt, Ligence, Turing College, Dappradar startuolių atstovais.  

Dalyvaudami šiame renginyje būsimieji verslininkai:
• išmoks suformuluoti savo idėjos vertės pasiūlymą;
• aiškiai ir įtaigiai pristatyti savo idėją;
• gauti grįžtamąjį ryšį iš investuotojų ir verslo vystytojų atstovų;
susipažinti su inovatoriais;
• sužinos apie idėjų finansavimo galimybes.
 

Būtina išankstinė registracija: registruotis galima kaip Pitch dalyviui arba renginio klausytojui. Dalyvių skaičius ribotas!

Renginio nuoroda bus pasidalinta prieš susitikimą.

Daugiau informacijos
Renginio programa