LT   |   EN      Mano KU   |   
SVEIKINIMAS HOLISTINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS KATEDROS KINEZITERAPIJOS BAKALAURO STUDIJŲ PROGRAMOS ABSOLVENTAMS

Mieli mūsų absolventai,

Sveikiname Jus, Kineziterapijos bakalauro studijų programos absolventus (o tarp jų ir šauniąją mūsų katedros sekretorę Korneliją), gavus studijų baigimo diplomus!!!

„Jūsų išsilavinimas yra repeticija gyvenimo, kuriam vadovaujate Jūs“ (Nora Efron). Todėl turėdami žinių, turėkite ir svajonę, siekite jos drąsiai vadovaudamiesi savo širdimi ir intuicija. Linkime kuo geriausios kloties Jūsų profesiniame kelyje!

Nors ši diplomų teikimo šventė karantino metu kitokia, neįprasta, be didelio šventinio šurmulio – tačiau Jūs esate tie, kurie turite savyje šviesos ir ją skleidžiate aplinkiniams esant bet kokioms sąlygoms. Taip pat norime pasidžiaugti, kad Jūs esate pirmieji jungtinės programos Kineziterapija absolventai baigę studijas Vilniaus ir Klaipėdos universitetuose.

Dėkojame Jums visiems už Jūsų idėjas, kūrybiškumą, ryžtą, bendrą tikslų siekimą aktyviai jungiantis į katedros ir fakulteto veiklas. Kad ir kur Jūs bebūtumėte – Jūs esate ir liksite Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto bendruomenės nariais ir visada laukiamais Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedroje.

Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros informacija