Sveikatos mokslų fakultetas » Struktūra » Katedros » Reabilitacijos katedra

Istorija

Reabilitacijos katedra įsikūrė buvusiai Reabilitacijos ir Slaugos katedrai išaugus į dvi katedras. Nuo  įkūrimo iki 2013 m. šiai katedrai vadovavo prof. dr. Ligija Švedienė. Toliau darbus tęsė doc. dr. Giedrė Kavaliauskienė iki 2016 m. Nuo 2016 m. iki 2017 m. vadovavo doc. dr. Julija Andrejeva. O šiuo metu Reabilitacijos katedros pareigose yra doc. dr. Daiva Mockevičienė. Nuo 2011 m. Reabilitacijos katedra kviečia studijuoti kineziterapijos bakalauro studijas, kurių trukmė nuo 2017 m. yra 3,5 metų.

Dėstytojai

Reabilitacijos katedros dėstytojai skaito pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose, taip pat   nuolat kelia  pedagoginę kompetenciją, dalyvaudami Europos kineziterapijos aukštųjų mokyklų tinklo (ENPHE) veikloje, rengdami metodines priemones, dirbdami mokslinį tiriamąjį darbą, savo patirtį pateikdami paskaitose. Katedros dėstytojai taip pat aktyviai dalyvauja ir visuomeninėje veikloje.

Reabilitacijos katedros dėstytojai

Reabilitacijos katedra facebook’e

KU RSMD – Reabilitacijos studentų mokslinė draugija facebook’e

Kineziterapija – gydymas judesiu. Tai ligonių gydymo ir reabilitacijos metodas, naudojantis fizinius pratimus, natūralius gamtos veiksnius ir fizioterapines priemones (šilumą, šaltį, vandenį, elektrostimuliaciją, masažą).  Reabilitacijos katedra studijų procesą orientuoja taip, kad būsimi specialistai atitiktų ne tik šio krašto, bet ir Lietuvos gyventojų poreikius.

Jeigu Tavo gyvenimo tikslas – padėti žmonėms, nedvejodamas rinkis reabilitacijos krypties studijas, kadangi šie specialistai turi būdų ir galimybių iš tikrųjų padėti ligos ar negalios paliestam žmogui prasmingai gyventi.

Informacija atnaujinta: Tuesday September 19th, 2017