LT   |   EN      Mano KU   |   
Studentų atstovybė

Esi veiklus? Mėgsti bendrauti ir tavo galvoje begalės išskirtinių bei įdomių idėjų? Nori padėti spręsti problemas bei būti aktyviu studentų bendruomenės nariu? Tuomet KUSS SvMF STUDENTŲ ATSTOVYBĖ puiki vieta TAU!

KĄ MES VEIKIAME? Padedame išspręsti studentams kilusias problemas, išsikeliame sau tikslus ir jų siekiame, organizuojame įvairius renginius bei prisidedame prie kitų fakultetų organizuojamų renginių. Siekiame realizuoti ne tik naujas idėjas, bet ir puoselėjame senąsias tradicijas.

Pagrindinis studentų atstovybės tikslas – atstovauti studentus, tačiau mūsų atstovybė taip pat ta vieta, kur galima tiesiog pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio ir neoficialioje aplinkoje aptarti visus TAU rūpimus klausimus, susijusius su studijomis. Kiekvienas SvMF SA narys yra pasiryžęs padėti, nes mes esame viena didelė, graži ŠEIMA!

Narystė KUSS SvMF SA – tai neįkainojama galimybė tobulėti pačiam ir dalintis tuo, ką įgyji. Įsijungus į studentų atstovybės veiklą įgysi patirties, kuri bus naudinga ne tik studijų laikotarpiu, bet ir ateityje, kopiant karjeros laiptas! Darbas komandoje, pasitikėjimas savimi ir kitu komandos nariu, vienas kito išklausymas, atsakingumas, kūrybiškumas – tai tik keletas savybių, kurių išmoksi (ar jas patobulinsi) būdamas studentų atstovybės nariu. Į savo veiklą siekiame įtraukti ir ERASMUS studentus, tad čia puiki vieta patobulinti savo anglų kalbos žinias ar išmokti kitos užsienio kalbos. 😀

TAD NEDVEJOK IR ATEIK PAS MUS!!!

Lauksime TAVĘS Sveikatos mokslų fakultete (H.Manto g. 84) 119 kab.

Iškilus klausimams visada gali kreiptis:

SvMF SA pirmininkė
Irma Vilutytė
el. paštas svmf.pirmininkas@gmail.com 

SvMF SA vicepirmininkas
Kristijonas Starkutis
el. paštas vicepirmininkas.svmf@gmail.com