LT   |   EN      Mano KU   |   
Rekreacijos ir turizmo katedros socialinių partnerių posėdis Klaipėdos Turizmo mokykloje

Turbūt niekam nekyla abejonių, kad turizmas pajūrio regione užima prioritetinę vietą. Gamtiniai ištekliai, istorinė praeitis, per amžius susiklosčiusios svetingumo tradicijos traukia keliautojus į Lietuvos pajūrį. Rekreacijos ir turizmo studijos Klaipėdos universitete vienintelės likusios universitetinės studijos Lietuvoje po praūžusios aukštojo mokslo reorganizacijos. Rekreacijos ir turizmo katedra kartu su socialinių partnerių taryba, kurioje susibūrę įvairių Vakarų Lietuvos turizmo ir rekreacijos institucijų vadovai, specialista, apjungė savo pajėgas, siekdami ne tik išlaikyti šią studijų programą populiarią, bet ir viešinti Rekreacijos ir turizmo studijų vertės aspektus.

Š.m. vasario 27 dieną Rekreacijos ir turizmo katedros socialinių partnerių posėdis vyko Klaipėdos Turizmo mokykloje, kur mus mielai pakvietė šios mokyklos direktorius Audrius Kurlavičius. Apžiūrėję infrastruktūrą, susipažinę su aktualijomis, likome maloniai nustebinti turizmo verslo specialistų ruošimo sąlygomis šioje mokykloje.

Darbotvarkės pagrindinis tikslas – Rekeacijos ir turizmo studijų išlikimas Klaipėdos universitete. Vieningai sutarta, kad Rekreacijos ir turizmo katedros didžiulis indėlis į Lietuvos, o ypač Vakarų regiono turizmo plėtrą neginčytinas ne vien tik specialistų ruošime, bet ir atliekant mokslinius tyrimus, dalyvaujant tarptautiniuose studijų ir mokslo projektuose, kviečiant turizmo bendruomenę į Rekreacijos ir turizmo katedros organizuojamus renginius. Artimiausias renginys vyks jau kovo 5d., knygos pristatymas “Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas”, aut. Kristina Sadauskienė, balandžio 26d. organizuojamas tarptautinis turizmo forumas “Inovacijos ir kūrybiškumas turizmo sektoriuje”, kuris vyks Klaipėdos universiteto Alua Magna konferencijų salėje. Visa informacija apie RT katedros veiklą https://www.facebook.com/KUturizmas/.