LT   |   EN      Mano KU   |   
Reabilitacijos katedros Kineziterapijos studijų programos studentų pažintinė išvyka į Delfinų terapijos centrą

Gruodžio 21 d. Reabilitacijos katedros Kineziterapijos studijų programos studentai lankėsi Lietuvos jūrų muziejuje esančiame Delfinų terapijos centre.

Delfinų terapijos centras organizuoja individualius ir grupinius užsiėmimus su delfinais, kurie yra skirti žmonėms su fizinėmis ir/ar protinėmis negaliomis, sergantiems neurologinėmis ligomis, patyrusiems psichoemocines traumas. Šiuo metu dauguma centro klientų – vaikai, turintys plataus spektro autizmo sindromą.  Delfinų terapijos skyriaus vedėja dr. Brigita Kreivinienė, delfinų terapijos vyresnioji specialistė Vida, bei kineziterapeutai Dovydas ir Vaidotas studentus supažindino su centro terapijų kambariais, išsamiai papasakojo, kaip juose vyksta sensorikos, kūno derinimo, judesio korekcijos, dailės, smėlio, keramikos užsiėmimai. Specialistai aiškino, jog delfinas sugeba jausti žmogaus nuotaikas, supranta gestus, pats prašo dėmesio kalbindamas, noriai žaidžia, tad klientams tai suteikia daug teigiamų emocijų ir padeda jiems atsiskleisti bendraujant, o vandens aplinka yra tinkama fizinės ir sensorinės reabilitacijos principų įgyvendinimui.

Studentai, besidomintys tokia veikla, džiaugėsi, nes jiems bus suteikta galimybė atlikti praktiką Delfinų terapijos centre.

Dėkojame katedros vedėjai doc.dr. Daivai Mockevičienei už šios išvykos organizavimą, Delfinų terapijos centro vadovei Brigitai Kreivinienei bei šauniai jos komandai už glaudų bendradarbiavimą, kurio dėka studentai turėjo galimybę iš arti susipažinti su šio centro darbo specifika.

KU SvMF Reabilitacijos katedros informacija