LT   |   EN      Mano KU   |   
Pažinkime Lietuvą kitaip – Pramoginis komandinis žaidimas „neATRASTA LT. Ekskursantai“

Tęsdami tradiciją, šių metų gegužės 2 d. Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo III kurso studentai (B. Žymančiūtė, E. Križanauskaitė, S. Jolkina, A. Jokubaitytė ir G. Stučinskas), vadovaujami dėstytojos lekt. J. Raišutienės, organizavo pramoginį – komandinį žaidimą „neATRASTA LT. Ekskursantai“. Renginio idėja – žaidybinių ekskursijų forma geriau pažinti Lietuvą. Kasmetiniu tapęs renginys vyko jau 3–ąjį kartą, kuriame dalyvavo 7 komandos, atstovaujančios Klaipėdos universitetą. Norisi pasidžiaugti, kad renginys vyko Klaipėdą reprezentuojančiose vietose. Dalyviai rinkosi Senojoje perkėloje, kur juos pasitiko gidų komanda. Persikėlus į Smiltynę ir pakeliui į Lietuvos jūrų muziejų, supažindinti su pagrindiniais lankytinais objektais. Pramogine žaidybine forma pažintis su Lietuva tęsėsi, išskirtinėje vietoje – „Jūros saloje“. Simboliška, jog renginio metu buvo užsiregistravusios 7 komandos ir vyko 7 turai (Mistika, POPuliaru, Techno/modernas, Extreem, Ant bangos, EKO, Euro Lietuva), kurių metu buvo atrandama Lietuva  iš naujo.

Pramoginio komandinio žaidimo „neATRASTA LT. Ekskursantai“ pirmosios vietos nugalėtojais tapo komanda „Neatrasti koldūnai“ (Rekreacijos ir turizmo magistrantūros studijų studentės ir dėstytojas lekt. E. Vaškaitis). Garbingąją antrąją vietą laimėjo komanda – „Pramuštgalviai“ (Rekreacijos ir turizmo pirmo ir antro kurso studentai). Trečioji vieta atiteko komandai „Turizmozaurai“ (Rekreacijos ir turizmo trečio kurso studentai). Vykusio foto konkurso metu dalyviai kėlė nuotraukas į socialinį tinklą „Facebook“. Komanda sulaukusi daugiausia palaikymo buvo apdovanota prizu. Papildomi prizai buvo skiriami žiūrovams ir dalyviams, kurie dalyvavo renginyje.

Organizatoriai renginio metu buvo maloniai nustebinti – visos komandos atsakingai ir kruopščiai atliko savo namų darbus – kartu su savimi pasiėmė kuprinę, kurioje visa tai, kas Jų nuomone reikalingiausia ir svarbiausia ekskursijos metu. Renginio organizatorių bei dalyvių nuotaiką dar labiau praskaidrino ir rėmėjų palaikymas. „neATRASTA LT. Ekskursantai“ renginio informacinis partneris – dienraštis “Vakarų Ekspresas”. Prizus dalyviams įsteigė: KU Sveikatos mokslų fakulteto dekanas prof. dr. A. Razbadauskas, Lietuvos jūrų muziejus, nuotykių parkas „KAR KAR“, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, KAVINĖ „COFEE-IN“, Spa ir sporto klubas „EOLA“, sveikatingumo klubas “Impuls”, kavinė „VERO CAFE“, Klaipėdos universiteto studentų sąjunga, „FutboPulas“, kavinė „Jogundė“ ir „Red Bull“.

Organizatorių mintys apie renginį. Komandos koordinatorė, Beata Žymančiūtė: Tik įvykus renginiui ir atslūgus emocijoms suvokiau, kokia tai neįkainojama patirtis! Organizuojant pramoginį komandinį žaidimą dirbome komandoje, atsakingai komunikavome su galimais renginio rėmėjais, to pasekoje renginį įgyventi pavyko Lietuvos jūrų muziejuje bei visos komandos gavo prizus! Maloniai nustebino renginio dalyviai, kurie ne tik sukūrė puikią atmosferą, bet ir puikiai atliko savo namų darbus, ekskursantų kuprinės buvo pilnesnės reikalingiausiais ekskusijai daiktais, nei tikėtasi! Be abejo išgirdus teigiamus dalyvių atsiliepimus apie įvykusį renginį džiugu, jog mūsų darbas nenuėjo veltui! Tikimės, jog ir būsimi RT trečiakursiai tęs šią Lietuvos pažinimo idėją ir išlaikys renginį tęstiniu!

Komandos narė, Emilija Križanauskaitė: Manau, kad šis renginys, buvo puiki patirtis ne tik man, bet ir mano kolegom. Džiaugiuosi, kad pagaliau viskas pavyko, o svarbiausia mūsų renginys įvyko. Suorganizuoti jį, nebuvo taip lengva, tačiau, tai puiki pamoka ir geriausias būdas mokytis iš klaidų, kurias padarėme ir kurių nebedarysime ateityje. Geriausias įvertinimas, kurį tik galėjome gauti, tai dalyvių teigiamos emocijos! Smagu, kad mūsų darbas nenuėjo veltui ir viliuosi, kad neATRASTA.LT išlaikys tęstinumą ir su kiekvienais metais taps vis geresniu ir geresniu renginiu.

Renginio akimirkos: https://www.facebook.com/pg/neATRASTA.LT.Ekskursantai/photos/?tab=album&album_id=1520052464734980

RTK-2017-05-22_1 (3)