LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasaulinė mokslo diena

UNESCO jau 19-ąjį kartą lapkričio 10 dieną mini Pasauline mokslo diena taikai ir vystymuisi, primindama atkreipti visuomenės dėmesį į mokslo svarbą, pristatyti mokslo naujienas bei skatinti jaunimo domėjimąsi šia sritimi. 2020-aisiais, kai kovojama su visuotine sveikatos krize, Pasaulinės mokslo dienos centre didžiausias dėmesys skiriamas temai „Mokslas visuomenei ir su visuomene pasaulinės pandemijos akivaizdoje“.

Profesinės šventės proga sveikiname visą mokslo bendruomenę bei jaunuosius tyrėjus ir linkime neblėstančio atradimų troškimo!

Kad Pasaulinę mokslo dieną paminėtume turiningai – produktų ir paslaugų gyvybės mokslams kūrėja bei gamintoja „Thermo Fisher Scientific“ lapkričio 11-12 dienomis organizuoja „Mokslo dienas“, per kurias bus pristatomi naujausi pranešimai, tyrimai ir projektai bei rengiamos diskusijos mokslininkų bendruomenei aktualiomis temomis. Virtualiame renginyje bus galima sužinoti apie SARS-CoV-2 viruso aktualijas, naujos kartos perversmines sekoskaitas, individualizuotą mediciną bei žmogaus žarnyno mikrobiomas.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.mokslodiena.lt/