LT   |   EN      Mano KU   |   
Kvietimas stebėti virtualų 13-ajį Baltijos jūros turizmo forumą

Lapkričio 10–13 d. vyks virtualus 13-asis Baltijos jūros turizmo forumas, skirtas temai „Turizmo atgaivinimas pasaulinių pokyčių metu“.

Baltijos jūros turizmo forumas pritraukia pagrindines Baltijos jūros regiono turizmo suinteresuotąsias šalis ir žymiai prisideda prie tarptautinių mainų bei bendradarbiavimo regione. Šiemet Palangoje turėjęs vykti gyvai, forumas yra vienas iš Lietuvos pirmininkavimo Baltijos jūros valstybių tarybai renginių, planuojamų 2020–2021 m.

2008 m. pirmuoju, tuometinės Ūkio, užimtumo ir turizmo ministerijos bei Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos žemės Turizmo tarybos inicijuotu Baltijos jūros turizmo forumu Rostoke, buvo siekiama rasti sutarimą dėl bendradarbiavimo formų šalių ir regionų rinkodaros strategijoms bei geresnio Baltijos jūros turizmo prekės ženklo pozicionavimo rinkoje.

Nuo 2012-ųjų, kasmet rengiamas Baltijos jūros turizmo forumas ne tik glaudžiai siejasi su turizmo politikos srities įgyvendinimo procesu ES Baltijos jūros regiono strategijoje, bet ir yra tapęs tarptautinių iniciatyvų komunikacijos ir mainų platforma regione. Forumo tikslas – ne tik skatinti dialogą bei sutarimą, bet ir dalintis bendra Baltijos jūros turizmo plėtros iššūkių samprata.

Didžiuojamės, jog forume dalyvaus ir Sveikatos mokslų fakulteto Sporto, rekreacijos ir turizmo katedros atstovai: pirmąją forumo dieną renginį moderuos dr. Mindaugas Brazauskas, o pranešimą skaitys prof. dr. Diana Šaparnienė.

Registruotis galima iki lapkričio 5 d.: https://bstc.eu/bstf/registration

Renginio programą rasite čia: https://bstc.eu/fileadmin/bstc.eu/BSTF/BSTF_2020/BSTF_2020_Preliminary_Programme.pdf