LT   |   EN      Mano KU   |   
KU leidykloje išleista nauja knyga „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“

Džiaugiamės novatoriškomis medicinos žiniomis ir kviečiame susipažinti su KU leidyklos neseniai išleista nauja knyga „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“

Du medicinos profesoriai Algimantas Kirkutis ir Hans Diehl dalijasi naujausiomis ir patikimomis mokslinėmis žiniomis, o pagrindinė šios knygos mintis – gera sveikata ir laimingas gyvenimas yra pasirinkimo, o ne pasyvaus atsitiktinumo dalykas.

Norint teisingai pasirinkti, reikia žinoti, kas naudingiausia mūsų organizmui. Žinios mus skatina sąmoningai apsispręsti ir priimti teisingą sprendimą, kuriuo keliu eiti per gyvenimą. Žinių neturinčiųjų akiratis ganėtinai siauras, tad jie renkasi iš to, kas yra arčiau jų, o tas pasirinkimas – ne visada geriausias. Netinkamai pasirinkus organizmas priverstas kompensuoti jam nepriimtino sprendimo padarinius. Tam eikvojama gyvybinė energija. Per greitai ir netaupiai panaudota energija organizmą silpnina, mažėja jo atsparumas aplinkai, tad ima reikštis ligos, trumpėja gyvenimas, prastėja jo kokybė. Nepaisant vis didėjančių išlaidų sveikatos apsaugai, augantis sergamumas lėtinėmis širdies ir kitų organų ligomis atskleidžia, kad daugelio šiandieninių sveikatos problemų sprendimas priklauso ne tik nuo gydymo įstaigose triūsiančių gydytojų darbo kokybės, biomedicinos technologinės pažangos ir suvartojamų medikamentų kiekio, bet ir nuo mūsų pačių požiūrio./ Ištrauka iš naujosios knygos /.

Profesoriaus A. Kirkučio ir daktaro H. Diehlo knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų. Gyvensenos medicina keičia sveikatos apsaugos paradigmą“ būtina perskaityti kiekvienam medikui. Ši medicinos disciplina pastaraisiais metais įgavo įspūdingą impulsą. Autorių profesinė kompetencija ypač svarbi kuriant ir skatinant šios įdomios medicinos krypties vystymąsi. Knygoje atskleisti geriausi šio judėjimo aspektai.

T. Colin Campbell, PhD
Jacobo Gouldo Schurmano Cornellio universiteto mitybos biochemijos profesorius emeritas, knygų “The China Study” (2005) ir “Whole” (2013) autorius

Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros informacija