LT   |   EN      Mano KU   |   
Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra dalyvauja KU setynioliktą kartą organizuojamame projekte „Iškeisk pamoką į paskaitą“

Klaipėdos universitete jau septynioliktą kartą vyksta projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą”. Visą šią savaitę mokiniai kviečiami trumpam tapti KU studentais ir daugiau sužinoti apie juos dominančias studijų programas.

Mūsų katedros dėstytojai aktyviai jungiasi į šį projektą ir nuo kovo 22 dienos pradėjo vesti nuotolines paskaitas moksleiviams: nuo pradinukų iki abiturientų.

Asistentė, kineziterapeutė Rima Margevičiūtė kalbėjo apie “Fizinį aktyvumą ir sveikatą: mokslas ir menas motyvacijai”.

Asistentė, kineziterapeutė Rita Gikarienė pristatė paskaitą “Hipoterapijos ir judėjimo svarbą”.

Lektorė kineziterapeutė Eglė Radzevičienė – paruošė pristatymą labai aktualia tema „Taisyklinga laikysena – sveikas stuburas“.

Docentė dr. Rima Radžiuvienė nagrinėjo temas “Anatomija, fiziologija: ką turime žinoti apie fiziologinius procesus žmogaus organizme”, “Pirmoji medicininė pagalba: kaip turime elgtis, kad nepakenktume” ir “Pirmoji medicininė pagalba: gyvybei pavojingos būklės, kurios gali ištikti pacientą kineziterapinio užsiėmimo metu”.

Lektorė, kineziterapeutė Inga Šimkutė – Karalevičienė labai džiaugiasi galėjusi sudalyvauti projekte bei sudominti moksleivius paskaita “Taisyklinga laikysena ir Paryžiaus katedros kuprius”. Paskaitos metu dalyviai buvo aktyvūs ir šaunūs!

Džiugina tai, kad moksleiviai domisi KU SvMF Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros dėstytojų vedamomis paskaitomis – vietų į paskaitas beveik nebelikę… O nuotolinis paskaitų formatas suteikia galimybę dalyvauti paskaitose iš įvairių Lietuvos miestų mokyklų, nes į paskaitas registravosi iš: Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazijos, Domeikavos gimnazijos, Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jūrų kadetų mokyklos, Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos, Gargždų „Vaivorykštės” gimnazijos, Klaipėdos ,,Saulutės” mokyklos-darželio ir kt.

Mieli dėstytojai, dėkojame Jums, kad dedate pastangas ir savo naujausias žinias pritaikote bei dalijatės jomis su įvairaus amžiaus mokiniais!!! Tikimės, kad tai būsimiems studentams padės apsispręsti, link kokios specialybės jų širdis linksta.

Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros informacija