LT   |   EN      Mano KU   |   
Susitikime studijų mugėse

Klaipėda: Studijų regata'19, 2019 01 11, Švyturio arena

Klaipėdos aukštosios bei profesinės mokyklos vienijasi „Studijų regatai‘19“. Jau 5-ąjį kartą organizuojamas renginys išaugo, siūlo išskirtinę programą ir šįkart kviečia susitikti Klaipėdos „Švyturio arenoje“.

Čia sužinosi, kur tęsti mokslus baigus mokyklą, pabendrausi su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais. Šie pateiks aktualią informaciją apie studijas bei priėmimą.

„Studijų regatoje‘19“ pirmą kartą vyks įspūdinga karjeros mugė. Jos metu 20 stambiausių bei įtakingiausių Vakarų Lietuvos įmonių atstovų pasidalins sėkmės istorijomis bei patars, kaip pagauti savo sėkmės paukštę.

Svarbu žinoti:

„Studijų regata‘19“ – NEMOKAMAS RENGINYS! 
Data – 2019 m. sausio 11 d. 10-15 val.
Vieta – Klaipėdos „Švyturio arena

„Studijų regatos’19“ programa

Kaunas: Aukštųjų mokyklų mugė, 2019 01 17, Žalgirio arena

Tai jau 18 – toji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Klaipėdos universiteto komanda mugėje padės išsirinkti studijų programą, patars bei atsakys į kylančius klausimus. Taip pat pristatys unikalias studijų programas, kurių nėra kituose šalies universitetuose!

„Aukštųjų mokyklų mugės“ lankymas – NEMOKAMAS. Atvyk ir sužinok daugiau apie galimybę studijuoti prie jūros ir gyventi mėlynojo proveržio mieste!

Daugiau apie mugę: http://www.parodos.lt/?view=descr&paroda=112

Daugiau apie mugę socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/273590883346089/

Vilnius: „Studijos 2019“, 2019 02 07-09, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“

Tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda.

STUDIJOS – didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

Daugiau apie https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2019