LT   |   EN      Mano KU   |   
SUSITIKIME PARODOSE

Moksleivi! Susitikime „Studijų regatoje“!

Žmonės klausinėja, kuo būsi, o tu nežinai, ką atsakyti? O gal tiesiog nesijauti užtikrintas dėl savo sprendimo?

Jau 6-ojoje „Studijų regatoje“ rasi atsakymus į tau kylančius klausimus ir išvaikysi abejones dėl karjeros pasirinkimo.

Prie Klaipėdos universiteto stendo iš studentų bei dėstytojų lūpų galėsi išgirsti viską apie tave dominančias studijų programas, priėmimo sąlygas, tarptautines studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį bei gyvenimą!

Taip pat galėsi sužinoti ir apie karjeros galimybes baigus studijas Klaipėdos universitete! Apie jas tau papasakos akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai.

„Studijų regata“ vyks sausio 10 dieną, Švyturio arenoje (Dubysos g. 10, Klaipėda). Durys atidaromos 10:00 val.! Įėjimas – nemokamas!


Ateik į Aukštųjų mokyklų mugę Kaune ir sužinok viską apie Klaipėdos universitetą!

Prie Klaipėdos universiteto stendo galėsi iš pirmų lūpų išgirsti viską apie dominančias studijų programas, priėmimo į Klaipėdos universitetą sąlygas, tarptautinių studijų ir praktikos galimybes bei studentų laisvalaikį. KU komanda atsakys į visus klausimus, susijusius su studijomis, pasidalins patirtimi ir naudingais patarimais!

Kartu galėsi pasidomėti ir karjeros galimybėmis baigus studijas Klaipėdoje. Prie KU komandos prisijungs ir akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai!
Ateik, pamatyk, klausk, sužinok ir rinkis studijas Klaipėdos universitete!

Aukštųjų mokyklų mugė 2020 vyks šių metų sausio 23 dieną Kaune, Žalgirio arenoje. Durys atveriamos 10:00 val., o aukštosios mokyklos jūsų lauks iki 17:00 val. Renginys – nemokamas!

Daugiau informacijos apie mugę: http://www.parodos.lt/parodos/aukstuju-mokyklu-muge-2020

Vasario 6 – 7 dienomis Vilniuje jau 18-tąjį kartą vyks tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2020. Tai – didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Užsuk ir ateik prie Klaipėdos universiteto stendo, kur ne tik sužinosi visą tave dominančią informaciją apie galimybes studijuoti uostamiestyje, bet ir iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie karjeros galimybes baigus studijas!

KU komandoje tavęs lauks ne tik jau esami studentai, bet ir akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, kurie taip pat bus pasiruošę atsakyti į jums kylančius klausimus!
Susitinkame Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės per. 5, Vilnius) jau šių metų vasario 6 – 7 dienomis! Parodos darbo laikas – nuo 10:00 val. iki 17:30 val.!

Daugiau informacijos apie studijų mugę: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2020