LT   |   EN      Mano KU   |   
Ekskursijos Klaipėdos universitete

Kviečiame 11–12 klasių moksleivius apsilankyti Klaipėdos universitete, dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose ir daugiau sužinoti apie studijas!

Nori aplankyti Universiteto miestelyje esančius fakultetus, laboratorijas, sužinoti apie studijų programas ir priėmimo į universitetą sąlygas?

 

Laukiame Tavęs, Tavo klasės ir Tavo mokytojų Klaipėdos universitete.

Svarbu

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto
el. paštu informacija@ku.lt
arba tel. (8 46) 39 89 08

TAVE į ekskursijas kviečia ir Klaipėdos universiteto fakultetai, institutai, akademija bei Jūros tyrimų atviros prieigos centras.

Bijūnų g. 17

Jei tave domina naujausios technologijos, inžinerijos horizontai ar  paslaptingas gamtos pasaulis, turime pasiūlymą – užsuk pas mus į svečius! Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, turintis net 45 specializuotas laboratorijas, unikalią Klaipėdos regiono drugių ir paukščių kolekciją bei geologinę ekspoziciją (mineralai, uolienos, banginio ūsas, koralai, dugno nuosėdos, naudingosios iškasenos, kiti radiniai), maloniai kviečia apsilankyti ir susipažinti ne tik su turima moksline baze bei įranga, bet ir su studentų projektiniais darbais. Pneumobilis (suspaustu oru varomas automobilis), „Sumo“ robotai, dronai, 3D spausdintuvai, projektas „Traukinys“ – tai tik mažytė dalis to, ką sukūrė ir sukonstravo mūsų studentai. Visa tai gali pamatyti pas mus! O gal norėtum pabandyti įvesti į uostą laivą? O gal sužinoti kaip projektuojami ir konstruojami laivai? Per mikroskopą patyrinėti mus supantį pasaulį? Atlikti chemijos laboratorinį darbą? Jei taip,  žinai ką daryti: čiupk draugus, pažįstamus, kolegas, pasikviesk mokytoją ir atkeliauk pas mus!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu dekanatas.jtgmf@ku.lt  arba tel. (8 46) 39 86 80.

Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas kviečia apsilankyti ir Klaipėdos universiteto Gamtos muziejuje!

Uolienų ir mineralų kolekcija, žinduolių ir paukščių iškamšų ekspozicija bei drugių ir vabalų kolekcija – visa tai siūlome apžiūrėti Klaipėdos universiteto gamtos muziejuje, kuris yra įsikūręs Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete. Įvairaus amžiaus moksleivių ir mokytojų grupes kviečiame apžiūrėti muziejaus kolekcijas ir dalyvauti ekskursijose.

Vyresniems moksleiviams (11-12 kl.) organizuojame įvairių praktinių užsiėmimų, kurių metu moksleiviai daugiau supras apie mus supančią aplinką, sužinos, kokius tyrimus vykdo Klaipėdos universiteto studentai ir mokslininkai, susipažins su fakulteto, Jūros mokslų ir technologijų centro ir Jūros tyrimų atviros prieigos centro mokomąja ir moksline baze, kuria naudojasi būsimi Ekologijos ir aplinkotyros, Biologijos, Hidrologijos ir okeanografijos bei Ichtiologijos ir žuvininkystės specialistai.

Tikslų apsilankymo muziejuje laiką darbo dienomis būtina iš anksto suderinti su Rasa Morkūne el. paštu rasa.morkune@ku.lt arba tel. 846 398843; 867136264.

Adresas: Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, H. Manto g. 84, Klaipėda

Deivido Žadeikio nuotrauka

Herkaus Manto g. 84

Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetas kviečia į ekskursiją „studijos kitaip“!

Ekskursijos metu dalyviai turės išskirtinę galimybę aplankyti  krašto švietimo istorijoje gerai žinomą vieną įspūdingiausių uostamiesčio pastatų,  kuriame daugiau kaip prieš šimtą metų pradėti rengti  ir teberengiami įvairių ugdymo sričių specialistai. Lankytojai  galės įvertinti senovės ir dabarties mokymo technologijų skirtumus  Žmogaus kultūros ugdymo muziejuje,  Žmogaus motorikos tyrimų laboratorijoje, Psichofiziologijos laboratorijoje, HUMF bibliotekoje. Ekskursijos dalyviams bus atvertos kompiuterinės lingvistikos klasės, kuriose SANAKO LAB įrangos pagalba galima moderniai mokytis užsienio kalbų. Išskirtinėje lituanisto A. Jakulio auditorijoje – profesoriume moksleiviai galės ,,pasimatuoti“ profesoriaus kėdę,  turės unikalią galimybę stebėti Lietuvių filologijos ir režisūros specialybės studentų darbą. Laukiame Jūsų!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu vaineta.juskiene@ku.lt arba tel. (8 46) 39 86 16.

Deivido Žadeikio nuotrauka

K. Donelaičio g. 4

Klaipėdos universiteto Menų akademijoje ekskursijos dalyviai supažindinami su akademija, jiems parodomos akademijos laboratorijos, Mokomasis teatras, garsiosios Koncertų bei „Žuvėdros“ salės, pasakojama apie gyvenimą meno ir kūrybos erdvėje.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto tel. (8 46) 39 87 00.

Deivido Žadeikio nuotrauka

Minijos g. 153

Moksleiviai kviečiami į ekskursiją po žurnalistikos praktinį pasaulį. 

 

Garso įrašas, tiesioginis eteris, vaizdo ir garso montažas, mikrofono laikymas, kameros objektyvo baimė – tai tik dalis temų, kuriomis diskutuosime ekskursijos metu.

Socialinių mokslų fakulteto Medijų laboratorija yra pritaikyta žurnalistiką studijuojančių studentų praktiniams įgūdžiams lavinti. Apsilankiusieji moksleiviai bus supažindinti su laboratorijoje sukomplektuota įranga ir jos panaudojimo galimybėmis. Suteiksime unikalią galimybę pajausti, kaip kasdien dirba žurnalistai.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto tel. 8 684 33 928 (Medijų laboratorijos vedėjas Vidas Valinčius).

R. Gorodeckienės nuotr.

Herkaus Manto g. 84

Gal Tave domina pagalba žmogui? Medicininė? Socialinė? Sveikatos mokslų fakultetas kviečia į ekskursijas, kurių metu pakviesime į Ergoterapijos, Radiologijos, Slaugos laboratorijas, kur susipažinsite su ergoterapijai, radiologijai, slaugai skirtomis priemonėmis, jų paskirtimi, poveikiu.
Besidominčius socialiniu darbu, nuo 2015 m. pavasario pakviesime į Delfinų terapijos centrą, esantį Lietuvos jūrų muziejuje, kur bus pristatyti socialinio darbo metodai, klientų grupės, socialinės pagalbos žmogui galimybės ir reikšmė. (PASTABA: Lietuvos jūrų muziejus yra įsikūręs Smiltynėje, todėl papildomai kainuos persikėlimas keltu).
Susidomėję visuomenės sveikatos studijomis aplankys Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą, kuriame susipažins su visuomenės sveikatos specialistų profesinės veiklos ypatumais.

Rekreacijos ir turizmo specialybės studentų grupė kartu su dėstytojais moksleivius kviečia keliauti ĮVAIRIOMIS FORMOMIS: tradiciškai, inovatyviai, virtualiai.
!! KELIAUKIM SU RT SPECIALYBĖS STUDENTAIS !!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu prodekanas.svmf@ku.lt arba tel. (8 46) 39 85 53.

Deivido Žadeikio nuotrauka

Herkaus Manto g. 84

Smalsumas skatina atradimus. Norint pažinti save ir aplinką – reikia pažvelgti į praeitį, o ją galime pažinti tik per daiktus, kuriuos paliko senovės žmonės. Jūs galite pamatyti ir paliesti tuos daiktus, kuriuos žmogus laikė ir naudojo prieš tūkstančius metų. Parodysime, kaip tie daiktai buvo gaminami, naudojami ir leisime jums patiems juos išbandyti.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto tel. 8 695 88 163, el. paštu qwidar@gmail.com

DENISO NIKITENKOS NUOTRAUKA

Herkaus Manto g. 84

Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centras kviečia gamtos mokslais bei tyrimais suinteresuotus moksleivius apsilankyti Jūrų ekosistemų laboratorijoje. Mokiniai bus supažindinami su laboratorijoje vykdomomis mokslinėmis veiklomis, atliekamais cheminiais tyrimais, naudojama įranga, per mikroskopą galės gyvai patyrinėti Kuršių marių ir Baltijos jūros planktono organizmus.
Ekskursijos priimamos penktadieniais nuo 13 iki 16 valandos, maksimalus lankytojų skaičius – 12.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu jolita.petkuviene@apc.ku.lt arba tel. (8 46) 39 88 77.


 

Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centras kviečia apsilankyti Jūros chemijos laboratorijoje. Mokiniai bus supažindinami su laboratorijoje vykdomomis mokslinėmis veiklomis, atliekamais kuro fizikinių-cheminių savybių tyrimais, naudojama įranga.

Ekskursijos priimamos penktadieniais nuo 13 iki 15 valandos, maksimalus lankytojų skaičius – 12.
Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu vaida.esmantaite@apc.ku.lt arba tel. (8 46) 39 86 39.


Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centro Jūrinių konstrukcijų patikimumo laboratorija kartu su Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto inžinerijos katedra kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį rengia ekskursiją po laboratoriją. Mokiniai supažindinami su laboratorijoje sukurtais prototipais (pneumobiliais), mechaninių medžiagų savybių nustatymo įranga, mechaninių virpesių tyrimo metodais ir įranga, pramonėje plačiausiai naudojamais mechatronikos įrenginiais ir jų valdymu.

Ekskursijos priimamos kiekvieno mėnesio paskutiniais penktadieniais nuo 13 iki 16 valandos, maksimalus lankytojų skaičius – 12.
Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu marine.reliability@apc.ku.lt arba tel. (8 46) 39 89 54.


Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centras kviečia apsilankyti Klaipėdos universiteto burlaivyje „Brabander“. Burlaivis naudojamas moksliniams tyrimams bei mokomajai veiklai. Ekspedicijų metu vykdomi hidrografiniai, ornitologiniai, povandeniniai archeologiniai tyrimo darbai. Laivo ilgis – 36 m, plotis – 6 m, burių plotas – 440 m2, pagrindinio stiebo aukštis – 28 m, jame įdiegta moderni navigacinė įranga. „Brabander“ atstovauja Lietuvai tarptautinėse regatose „Tall Ships Races“, „Rostock Hanza Sail“, „Gdansk Old Timer“, „Szczecin Old Timer“ ir kitose, dalyvauja Klaipėdos miesto renginiuose.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu valdemaras.vizbaras@ku.lt  arba tel. 8 644 09 664.


Daugiau informacijos apie Jūros tyrimų atviros prieigos centrą tinklapyje apc.ku.lt.
Jei turite klausimų susisiekite el. paštu info@apc.ku.lt.

Deivido Žadeikio nuotrauka