LT   |   EN      Mano KU   |   
Karjera

Kodėl svarbu planuoti karjerą? Darbo rinka nuolat sparčiai kinta, kinta ir darbo vietos pobūdis, specialistų paklausa. Konkurencija tarp potencialių darbuotojų vis didėja, todėl tas, kuris turės savo karjeros planą, kuris planuos kiekvieną savo karjeros žingsnį, bus pranašesnis už tą, kuris pasikliauja savo intuicija.

Pagrindinė taisyklė planuojant karjerą yra tiksliai suvokti savo lūkesčius bei savo galimybes. Tinkamai įvertinkite savo įgūdžius, sugebėjimus, pomėgius, o taip pat tai, ko daryti nemėgstate. Planuodami karjerą, visas savo asmenines savybes stenkitės vertinti profesinės veiklos kontekste. Pretenduodami į naują darbo vietą, susirinkite kuo daugiau informacijos apie kompaniją ir įvertinkite, ar Jūsų asmeninės savybės atitinka įmonės viziją, politiką ir formuojamą įvaizdį. Sėkmingai karjerai būtinai reikia lankstumo, atkaklumo ir teigiamo požiūrio į atliekamą darbą.

  • turite laivą darbo vietą Klaipėdos universiteto studentui ar absolventui;
  • turite laisvą praktikos vietą;
  • esate savo srities profesionalas ir savo žiniomis norėtumėte pasidalinti su studentais, absolventais;
  • norite Klaipėdos universiteto studentams papasakoti apie savo veiklą;

Susitikime ir aptarkime galimybes:
Tel. (8 46) 398 994
El. p. karjera@ku.lt

Herkaus Manto g. 84 (Rektoratas), 309 kab.

Drąsiai kreipkis pagalbos ar patarimo! Karjeros konsultantas pasistengs padėti išspręsti  visas problemas susijusias su karjera.

Su karjeros konsultantu gali susitikti:

  • tiesiogiai;
  • nuotoliniu būdu.

Konsultacijai gali registruotis: el. paštu karjera@ku.lt arba tel. (8 46) 398 994.

Visų pirma registruokis www.karjera.lt. Karjeros valdymo informacinėje sistemoje atrasi įvairių savęs pažinimo testų. Juos gali atlikti savarankiškai sistemoje karjera.lt arba atėjus pas karjeros specialistą.

Tel. (8 46) 398 994
El. p. karjera@ku.lt

Herkaus Manto g. 84 (Rektoratas), 309 kab.

Sukurk savo CV ar motyvacinį laišką. Iškilus klausimams, kreipkis į karjeros konsultantą.

Tel. (8 46) 398 994
El. p. karjera@ku.lt

Herkaus Manto g. 84 (Rektoratas), 309 kab.

karjera.lt yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi karjeros specialistas, padėdamas studentams planuotis savo individualų karjeros kelią.

Registruotis ir dabar prisijunk prie sistemos karjera.lt. O jei kažkas neišeina, būtinai kreipkis į Klaipėdos universiteto karjeros specialistą.

Tel. (8 46) 398 994
El. p. karjera@ku.lt