LT   |   EN      Mano KU   |   
Karjeros dienos

Klaipėdos universitete baigėsi „Karjeros dienos‘2017“

Tradicinis uostamiesčio alma mater renginys šiemet džiugino renginių gausa, o jų įvairove atliepė visų universitete studijuojančiųjų ar studijomis besidominčiųjų interesus. Kiekvienas universiteto fakultetas pasirinko savitą renginių koncepciją, paremtą vykdomų studijų programų specifika.

Sveikatos mokslų fakultetas pakvietė studentus ir visus norinčius į atviras paskaitas, susitikimus su absolventais, savo srities profesionalais. Medicinos technologijų katedros paskaita „Elektromagnetinė spinduliuotė“ (lekt. Julius Berneckis) sulaukė tiek daug Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinių dėmesio, jog teko suplanuotą auditoriją pakeisti gerokai didesne.

Tuo tarpu Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetas studentams ir moksleiviams pasiūlė ne tik įvairiausių kūrybinių laboratorijų, bet pakvietė ir į naujausios R. Kmitos knygos „Pietinia kronikas“ pristatymą.

Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute lankėsi Lietuvos kariuomenės atstovai, kurie susidomėjusiems papasakojo apie karjeros galimybes kariuomenėje, o Tęstinių studijų institute net tris dienas vyko nemokami mokymai „Asmeninės karjeros tyrimas: nuo svajonių iki realybės“.

Socialinių mokslų fakultetas studentus pakvietė į ekskursijas po Klaipėdos didžiausias įmones ir įstaigas, o Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas rengė tradicinę Karjeros kontaktų mugę su įmonėmis. Visi renginiai buvo atviri ne tik universiteto bendruomenei.