LT   |   EN      Mano KU   |   
Sporto klubas

Apie mus

Klaipėdos universiteto Sporto klubo veiklos pagrindinis tikslas – plėtoti ir populiarinti sportą tarp Klaipėdos universiteto studentų ir darbuotojų.

Klaipėdos universiteto sporto klubas organizuoja universiteto studentų sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatinimo veiklas, organizuoja sporto varžybas bei renginius, reprezentuoja universitetą sportiniais laimėjimais Lietuvoje ir užsienyje. Klaipėdos universiteto sportininkai kiekvienais metais dalyvauja tarptautinėse Suomijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos aukštųjų mokyklų sporto žaidynėse; Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų akademinio irklavimo, futbolo, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos, svarsčių kilnojimo, plaukimo, stalo teniso, badmintono, sambo, dziudo čempionatuose; Lietuvos studentų krepšinio lygos merginų ir vaikinų varžybose; Lietuvos studentų tinklinio lygos vaikinų ir merginų varžybose; Klaipėdos miesto savivaldybės sporto skyriaus vykdomuose renginiuose, bei įvairių sporto šakų miesto pirmenybėse. Taip pat organizuoja įvairių sporto šakų vidaus varžybas, sveikatingumo renginius, bei tradicinę pavasario sporto šventę.

Kviečiame norinčius atstovauti Klaipėdos universitetui registruotis el. paštu genovaite.avižoniene@ku.lt arba kusportoklubas@gmail.com.

Kaip su mumis susisiekti?

Universiteto studentams ir darbuotojams sporto užsiėmimai yra nemokami. Studentams už šių praktinių sporto dalykų lankymą kreditai nėra skiriami.
Registracija į sporto pratybas vykdoma elektroniniu būdu kusportoklubas@gmail.com. Studentai registruojasi į tvarkaraštyje pateiktas grupes, tačiau treniruočių lankymas pagal nurodytus grupių laikus nėra griežtai reglamentuotas. Dėl grupių ir galutinio tvarkaraščio sudarymo pageidautina, kad studentai užsiregistruotų per rudens ir pavasario semestrų pirmąją savaitę.

TINKLINIS
trenerė Oksana Jolina
Tel. Nr. 8 684 02 387

FUTBOLAS
treneris Ainis Vilavičius
Tel. Nr. 8 630 73 659

STALO TENISAS
Trenerė Rasa Gylienė
Tel. Nr. 8 686 81 585

KLAIPĖDOS STUDENTŲ KREPŠINIO RINKTINĖ
treneris Mindaugas Stašys
Tel. Nr. 8 673 23 704

KREPŠINIS (mėgėjams)
Treneris Darius Joskaudas
Tel. Nr. 8 608 14 044