LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Karjeros planavimas

Darbo rinka nuolat sparčiai kinta, kinta ir darbo vietos pobūdis, specialistų paklausa. Konkurencija tarp potencialių darbuotojų vis didėja, todėl tas, kuris turės savo karjeros planą, kuris planuos kiekvieną savo karjeros žingsnį, bus pranašesnis už tą, kuris pasikliauja savo intuicija. Planuojant karjerą yra svarbu tiksliai suvokti savo lūkesčius bei savo galimybes. Tinkamai įvertinkite savo įgūdžius, sugebėjimus, pomėgius, o taip pat tai, ko daryti nemėgstate. Planuodami karjerą, visas savo asmenines savybes stenkitės vertinti profesinės veiklos kontekste. Pretenduodami į naują darbo vietą, susirinkite kuo daugiau informacijos apie kompaniją ir įvertinkite, ar Jūsų asmeninės savybės atitinka įmonės viziją, politiką ir formuojamą įvaizdį. Sėkmingai karjerai būtinai reikia lankstumo, atkaklumo ir teigiamo požiūrio į atliekamą darbą.

Klaipėdos universiteto karjeros konsultantai teikia individualias karjeros konsultacijas tiesiogiai arba nuotoliniu būdu, padeda parašyti CV ir motyvacinį laišką.

Konsultacijai gali registruotis: el. paštu karjera@ku.lt arba tel. +370 46 398 977, Herkaus Manto g. 84 (Rektoratas), 309 kab.

Karjeros valdymo informacinė sistema karjera.lt yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi karjeros specialistas, padėdamas studentams planuotis savo individualų karjeros kelią. Registruotis ir prisijunk prie sistemos!