Minijos g. 153
93185 Klaipėda
Kab. nr. 220
Tel. (8 46) 39 86 65
Kab. nr. 233
Tel. (8 46)  39 86 61
Faksas (8 46) 39 86 52
El. paštas: vasgk.smf@ku.lt


Katedros vedėjas, studijų programų vadovas
Doc. dr. Jaroslav Dvorak
Tel. (8 46) 39 86 75
El. paštas jaroslav.dvorak@ku.lt


Studijų programų vadovas
Doc. dr. Eduardas Spiriajevas
Tel. (8 46)  39 86 74
Mob. 8 685 48236
El. paštas geostudijos@gmail.com

 

  Doc. dr. Jaroslav Dvorak
Katedros vedėjas, viešojo administravimo
programų vadovasEl. paštas jaroslav.dvorak@ku.lt
Ramunė Račkauskaitė-Kripė
Sekretorė
Tel. (8 46)  39 86 64
El. paštas sk.smf@ku.lt
Kab.  220
Prof. dr. Linutė Juškevičienė

El. paštas juskevic9@yahoo.com

riekasius Doc. dr. Remigijus Riekašius

El. paštas remigijus.riekasius@gmail.com

Doc. dr. Valentina Burkšienė

El. paštas valentina@inkarokaimas.lt

Mantas Duda Lekt. Mantas Dūda

El. paštas dudamantas@yahoo.com

burb Lekt. Gabriele Burbulytė-Tsiskarishvili

El. paštas gabriele.burbulyte@gmail.com

Normante Lekt. Inga Normantė

El. paštas inga.normante@gmail.com

Lekt. dr. Edita Stumbraitė-Vilkišienė

El. paštas dr.stumbraite@gmail.com

Statneckyte Dokt. Simona Statneckytė

El. paštas s.statneckyte@gmail.com

granickas_foto_destym Lekt. dr. Vaidotas Granickas

El. paštas vaidotas.granickas@dest.smk.lt

Doc. dr. Eduardas Spiriajevas
Socialinės bei visuomeninės geografijos programų vadovasEl. paštas geostudijos@gmail.com
Tel. (8 46)  39 86 74
Mob. 8 685 48236
Asist. Rasa Tirylytė-Zelenina

Verslo teisės dėstytoja
El. paštas rasa.zelenina@gmail.com

Prof. dr. Angelija Bučienė

El. paštas angelijab@gmail.com

Doc. dr. Daiva Verkulevičiūtė-Kriukienė

El. paštas verkuleviciute.daiva@gmail.com

 

Lekt. dr. Aleksandra Batuchina

El. paštas Aleksandra.ro@gmail.com

Lekt. Angelė Pakamorienė

El. paštas pakamoriene@gmail.com

Lekt. Laimonas Beteika

El. paštas laimonasbeteika@gmail.com

 

cepiene
Asist. Erika Čepienė
nuotrauka_irma_spiriajeviene-resized Lekt. dr. Irma Spiriajevienė

El. paštas spiriajeviene@gmail.com

Asist. Jelena Galinienė

El. paštas elenasynanovic@gmail.com

Atvykstantys dėstytojai:
 Prof. habil. dr. Sebastien Gadal

Aix Marselio universitetas, Prancūzija
El. paštas sebastien.gadal@univ-amu.fr

 Doc. dr. Arnaud Serry

Le Havro universitetas, Prancūzija
El. paštas arnaud.serry@univ-lehavre.fr

 
Informacija atnaujinta: Wednesday May 2nd, 2018