2017/2018 m. m. pavasario semestras

 

I

II III IV

V

Katedros vedėjas
Doc. dr. Jaroslav Dvorak
jaroslav.dvorak@ku.lt

  13.50-14.50

Prof. dr. Linutė Juškevičienė
juskevic9@yahoo.com

15.45-16.45

Doc. dr. Remigijus Riekašius
remigijus.riekasius@gmail.com
 9.00-10.00
Doc. dr. Valentina Burkšienė
valentina@inkarokaimas.lt
 15.30-16.30
Lekt. Mantas Dūda
dudamantas@yahoo.com 
 

 

 11.00-12.00
12.30-13.30
Lekt. Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili
gabriele.burbulyte@gmail.com

10.00-11.00

Lekt. Inga Normantė
inga.normante@gmail.com
9.00-10.00

Lekt. dr. Vaidotas Granickas
vaidotas.granickas@dest.smk.lt

11.30-12.00

Asist. Simona Staneckytė
s.staneckyte@gmail.com

15.10-15.40
13.30-14.00

Asist. Rasa Tirylytė-Zelenina
rasa.zelenina@gmail.com

11.30-12.00

Programų vadovas
Doc. dr. Eduardas Spiriajevas
geostudijos@gmail.com

10.00-12.00

12.00−14.00

10.00−12.00

Prof. dr. Angelija Bučienė
angelijab@gmail.com

16.30−17.00

Doc. dr. Daiva Verkulevičiūtė-Kriukienė
prodekanas.smf@ku.lt
 13.00–15.00
Konsultacijos vyksta dekanate 216 kab.
Lekt. dr. Irma Spiriajevienė
spiriajeviene@gmail.com

16.00-17.00
Asist. Erika Čepienė
erikacepiene@gmail.com

11.30−12.00

Lekt. Angelė Pakamorienė
pakamoriene@gmail.com

11.30−12.00

Lekt. dr. Klaidas Perminas
klaidas.p@balticum-tv.lt

15.15-15.45

Lekt. Laimonas Beteika
laimonasbeteika@gmail.com

Asist. Jelena Galinienė
elenasynanovic@gmail.com

 __________
9.50-10.30

Sekretorė
Ramunė Račkauskaitė-Kripė
vasgk.smf@ku.lt

8.00−16.30
Pietų pertrauka 12.00−12.30

Pastaba. Galimi nežymūs konsultavimo laiko pasikeitimai

Informacija atnaujinta: Tuesday March 20th, 2018