LT   |   EN      Mano KU   |   
Tarptautinio tarpdisciplininio projekto „KulTourCaching“ dalyvių susitikimas ir konferencija Liepojos universitete

2019 m. spalio 14–16 d. Liepojos universitete vyko tarptautinio tarpdisciplininio projekto „KulTourCaching“ dalyvių susitikimas ir konferencija.

„KulTourCaching“ yra DAAD remiamas projektas. Projekto tikslas – susipažinti su inovatyviais nematerialiosios kultūros sklaidos sprendimais Vokietijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje, pasidalinti patirtimi bei sukurti tolesnio švietimo ir bendradarbiavimo kelią.

Projekto dalyviai: Liepojos universitetas, Rostoko universiteto Wossidlo Europos etnologijos tyrimų centras, Tartu muziejus, Estijos nacionalinis muziejus, Liepojos muziejus, Daugpilio universiteto regiono studijų centras, Klaipėdos universitetas. 

Šis susitikimas buvo inicijuotas vokiečių mokslininkų. Be kviestų mokslininkų ir muziejininkų, dalyvavo Liepojos universiteto kultūros studijų studentai. Tai žvalgomasis susiėjimas, kuriame aptartos idėjos, kaip mokslinius tyrimus pritaikyti turizmui ir švietimui, ypač jaunajai kartai.

Viena iš idėjų – pajūrio žvejybos kultūros mokslinių tyrimų rezultatų taikymas mokslo sklaidos projektuose. 

Klaipėdos universitetui konferencijoje atstovavo Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Filologijos katedros profesorė dr. Dalia Kiseliūnaitė.

Renginio akimirkos