LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Absolventai apie studijas

Klaipėdos psichikos sveikatos centro psichologė ir „Jaunimo linijos“ Klaipėdos padalinio vadovė Kristina Kalantaitė:

Prisimenant studijas KU Psichologijos katedroje, aplanko malonūs ir šilti prisiminimai. Psichologijos katedros komanda lanksčiai derina studijų metu keliamus reikalavimus su elementariu žmogiškumu, rūpesčiu studentais. Studijuodama visada jaučiausi išgirsta. Smagu, kad katedra auga, tobulėja, siekia geresnės studijų kokybės.

MRU Psichologijos instituto lektorius Mykolas Simas Poškus:

Klaipėdos universiteto psichologijos studijos man padėjo apsispręsti siekti mokslininko karjeros. Psichologijos katedroje dirba žmonių su didele moksline patirtimi, kurių pavyzdys mane motyvavo tobulėti; iš šių žmonių aš ir kiti iniciatyvūs studentai visada sulaukdavo pagalbos ir palaikymo.

Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos psichologė Dovilė Undžienė:

Klaipėdos universitete baigiau Psichologijos bakalauro ir magistro studijas. Studijų kokybe ir dėstytojais esu patenkinta, o suteiktos žinios ir įgūdžiai labai naudingi pradedant psichologo profesinį darbą.

Endriejavo pagrindinės mokyklos psichologė Janina Lesnickienė:

Klaipėdos universitete baigiau Pedagoginės psichologijos magistro studijas. Džiaugiuosi, jog studijų metu turėjome daug praktinių užsiėmimų, tad pradėjusi dirbti mokyklos psichologe nejaučiu tokio didelio streso. Patiko, jog dauguma dėstytojų teorines žinias iliustruodavo praktiniais pavyzdžiais, tad studijos buvo „gyvos“ bei įdomios.

Šilalės švietimo pagalbos tarnybos psichologė Viktorija Kvietkuvienė:

Klaipėdos universitete baigiau Psichologijos bakalauro ir Pedagoginės psichologijos magistro studijų programas. Džiaugiuosi pasirinkusi šį universitetą, nes studijų metu įgijau ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių bei įgūdžių. Visa tai padėjo „drąsiau bei tvirčiau“ įsitvirtinti savarankiškoje psichologo veikloje.

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro Pagalbos moterims linijos padalinio Klaipėdoje vadovė Olga Kirejeva:

Į Klaipėdos universiteto Konsultavimo psichologijos magistrantų gretas patekau po ilgų savojo kelio paieškų ir apmąstymų, o įstojusi nei dienos nesigailėjau dėl savo pasirinkimo. Tikiu, kad studijų metu vystomi konsultavimo įgūdžiai bei šiltas kolegų-bendraminčių ratas tapo stipriu pagrindu tolesniam profesiniam augimui bei tobulėjimui.