LT   |   EN      Mano KU   |   

Vido Valinčiaus nuotrauka

Medijų laboratorija, 320 kab. (SHMF, S. Nėries g. 5)

el. p. medijos.shmf@ku.lt

 

Medijų laboratorija yra Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedros padalinys.

Pagrindinė Medijų laboratorijos funkcija – žurnalistikos studentų praktinis mokymas.

Medijų laboratorijoje įrengta moderni kompiuterinė, vaizdo ir garso technika, užtikrinanti sklandų darbą su aukščiausios raiškos vaizdo medžiaga.

Medijų laboratorija prisideda prie modernaus praktinio žurnalistikos studentų mokymo, užtikrina sėkmingą žurnalistikos studijų praktinės veiklos mokymąsi, televizijos, radijo ir kitų medijų naudojimo įgūdžių ugdymą.

Medijų laboratorijoje žurnalistikos studentai naudoja teorines žinias praktiškai kurdami vaizdo ir garso reportažus. Su studentu dirbama individualiai, analizuojamas galutinį darbas, studentai įgyja praktinės patirties.

Medijų laboratorija įkurta 2012 metais. Nuo 2015 metų Medijų laboratorija perėmė valdyti panaikintos Klaipėdos universiteto televizijos įrangą. Šiuo metu turima įranga yra pilnai sukomplektuota praktiniam žurnalistikos studentų mokymui. Įrengtos trys darbo vietos vaizdo montažo darbams, vienoje iš jų sumontuota ir garso įrašymo studijos įranga. Visos turimos vaizdo kameros pilnai sukomplektuotos su apšvietimu, laidiniais ar radijo mikrofonais, stovais ir kitais būtiniausiais priedais.

Medijų laboratorijoje yra galimybė simuliuoti televizijos studiją naudojant kelias kameras, belaidžius mikrofonus, taip pat studijos apšvietimą.

Medijų laboratorija veikia ir kaip studentų praktikos atlikimo vieta.

Medijų laboratorija taip pat fiksuoja reikšmingiausius Klaipėdos universiteto įvykius.

Medijų laboratorijos vedėjas Vasilijus Bortnikas. 

Medijų laboratorijos laborantas Antanas Bružas 

Oficialus Medijų laboratorijos kanalas internete: