fbpx Klaipėdos universitetas
LT   |   EN      Mano KU   |   
Fakulteto struktūra » Centrai » Tęstinių studijų centras » Nuotolinio kurso organizavimas

Nuotolinio kurso organizavimas

Kursas aukštųjų mokyklų dėstytojams ir kitiems lektoriams

Daugelyje Lietuvos vidurinių mokyklų, visose aukštosiose mokyklose jau yra įdiegta virtualioji mokymosi aplinka Moodle, tačiau dažniausiai ji arba visai nenaudojama, arba naudojama minimaliai. Viena iš priežasčių yra tai, kad nėra parengtų dalykų sandų. Bet net ir esant parengtiems sandams, mokytojai ir dėstytojai nežino jų taikymo galimybių ir metodikos.
Kursas skirtas supažindinti su platformos Moodle galimybėmis pateikti mokomąją medžiagą ir atsiskaitymams organizuoti bei platformos Zoom galimybėmis vesti nuotolinius užsiėmimus.
Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, paskaitos ir pratybos vedamos Zoom platformoje (10 užsiėmimų po 2 ak. val.), mokomoji medžiaga pateikiama ir savarankiško darbo užduotys sudėtos KU VMA Moodle kurse.

Kursą parengė ir veda KU TSC lektorė dr. Dalia Jakulytė.

Mokymų turinys:
Moodle taikymo galimybės pateikiant mokomąją medžiagą (tekstines ir vaizdines priemones), savarankiško darbo užduotis, mokomuosius testus ir kitus atsiskaitymus. Vertinimai, įverčių agregavimo būdai. Mokinio veiklos ir pažangos stebėsena.
Zoom paskyros parametrai, susitikimų planavimas, kambariai, susitikimų valdymas (dalinimasis ekranu, Whiteboard, mokomąja medžiaga; anotavimas; susitikimo dalyvių teisių nustatymas, lankomumo žurnalai).

Kurso klausytojai turi turėti:

  • įrangą (kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas su garso ir vaizdo perdavimo galimybe) nuotolinėms paskaitoms.
  • bandomąjį kursą savo institucijos Moodle platformoje (neturintiems bus sukurtas KU VMA).

Kursų kaina vienam dalyviui – 50 €.

Užsiregistravus į kursą tolesnė informacija bus išsiųsta el. paštu.

 Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: Klaipėdos universitetas
Gavėjo sąskaita: LT257300010002330225 (AB Swedbank, kodas 73000)
Paskirtis: NKO kursai lektoriams, Vardas pavardė (nurodoma, jei nesutampa su mokėtojo)

Mokėjimo įrodymą prašom atsiųsti adresu dalia.jakulyte@ku.lt