LT   |   EN      Mano KU   |   
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas » Studijos » Studentų praktika » Studentų praktikos ir karjeros duomenų bankas

Ši virtuali svetainė skirta studentams bei darbdaviams (įmonių, įstaigų atstovams), kurie ieško praktikos, darbo vietų arba nori jas pasiūlyti studentams. Apie paieškos prieigą yra informuotos Klaipėdos miesto, regiono įmonės ir organizacijos, kuriose studentai galėtų atlikti praktikas ir/arba rasti įvairios trukmės darbą.

Sėkmingų kontaktų!

Iškilus neaiškumams, išsamesnę informaciją Jums suteiks svetainės administratorius ir/arba praktikų vadovas.

 

Saulius Bučas
SMF svetainės administratorius
Tel. (8 46) 39 85 93
El. paštas saulius.bucas@ku.lt
Milda Juščienė
Praktikų vadovė
Tel. (8 46) 39 86 57
El. paštas milda.jusciene@ku.lt

Studentai, ieškantys praktikos/darbo vietų, paspaudę dešinėje esančią pasirinkties mygtuką Informacijos apie studentus ir jų pageidaujamas praktikos/darbo vietas pateikimas, užpildo reikiamas grafas, įkelia dokumentus (CV, prašymą/motyvacinį laišką ir kt.). Informaciją patartina pateikti semestro pradžioje. Svetainėje ji bus laikoma iki sėkmingo kontakto arba nedaugiau kaip vienerius akademinius metus.

Studentų duomenų banką galima pamatyti aktyvavus pasirinkties mygtuką Studentai ieškantys praktikos/darbo vietų.

Darbdaviai, siūlantys praktikų/darbo vietas, paspaudę dešinėje pusėje pasirinkties mygtuką Informacijos apie siūlomas praktikos/darbo vietas pateikimas,užpildo reikiamas grafas ir visą tai išsiunčia. Informaciją apie Socialinių mokslų fakulteto studentų praktikų atlikimo laiką galima sužinoti čia: 2017-2018 m. m. praktikų tvarkaraštis. Darbdavių poreikių duomenų banką galima pamatyti aktyvavus pasirinkties mygtuką Siūlomos praktikos/darbo vietos.