LT   |   EN      Mano KU   |   
Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas » Mokslas » Studentų mokslinė konferencija „Regionų gerovės bei darnos socialiniai veiksniai pasaulinių iššūkių kontekste“
LOGO6

2016 m. studentų konferencija skiriama aktualių Lietuvai socialinių mokslų klausimų ir problemų svarstymui, vertinimui bei tyrimui Europos ir viso pasaulio mastu.

Konferencijos tikslas ‑ skatinti socialinių mokslų studentų tarpdisciplininį bendradarbiavimą tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu.

Konferencijos metu siekiama suburti įvairių socialinių mokslų ir disciplinų studentus tam, kad socialinių mokslų specifika, aktualiausios jų problemos ir galimi iššūkiai būtų nagrinėjami iš įvairių perspektyvų – politinės, ekonominės, kultūrinės, geografinės komunikacinės ir kt. Toks tematikos pasirinkimas suteiktų pagrindą tarpdisciplininiam bendravimui bei supažindintų studentus su problemomis, kurios yra aktualios kitas specialybes bei institucijas atstovaujantiems kolegoms.

Pasirinktas konferencijos formatas padeda aktyviau įtraukti studentus į mokslinę veiklą, formuoti mokslinio darbo įgūdžius, skatinti savarankišką bei analitinį mąstymą, užtikrinti glaudesnį bei efektyvesnį studentų ir dėstytojų bendradarbiavimą.

Konferencija vyks 2016 m. balandžio 28 d. (ketvirtadienį). Apie tikslų konferencijos laiką ir vietą kiekvienas užsiregistravęs bus informuojamas asmeniškai (registracijos metu nurodytu el. pašto adresu).

Dalyvių registracija vyks iki 2016 m. balandžio 20 d. 15 val. Prašome užpildyti registracijos formą.

Straipsnio tekstai (popierinis ir elektroninis variantai (Microsoft Word .doc arba .docx formatais)) su mokslinio vadovo rekomendacija pateikiami iki gegužės 13 d. 15 val. Straipsnius pateikti čia. Kilus klausimams kreiptis apačioje nurodytais kontaktais.

Visi straipsniai, atitinkantys akademinius ir mokslinius reikalavimus, bus spausdinami konferencijos straipsnių leidinyje.

Apie reikalavimus straipsniams galite sužinoti čia.

Konferencijos reglamentas:

  • Konferencijos darbotvarkė bus sudaroma atsižvelgiant į užsiregistravusių asmenų kiekį ir jų pranešimų tematiką.
  • Maksimali pranešimo trukmė – 10 minučių.
  • Kiekvienos sekcijos pabaigoje numatoma bendra dalyvių diskusija svarstytais klausimais bei nagrinėtomis problemomis.

Kontaktai

Erika Župerkienė
Mokslo, tarptautinių ryšių ir plėtros prodekanė
Minijos g. 153
93185 Klaipėda
Kab. nr. 203
Tel. (8 46) 39 86 54
Faksas (8 46) 39 86 52
El. paštas erikazuperkiene@gmail.com
Jelena Bogatova
Projektų vadybininkė
Minijos g. 153
93185 Klaipėda
Kab. nr. 138
Tel. (8 46) 39 85 93
Faksas (8 46) 39 86 52
El. paštas j.bogatova@gmail.com