LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Studentų atstovybė

Mes, KUSS SHMF Studentų atstovybės nariai, esame ne tik kūrybingi, veiklūs ir nenustygstantys vietoje, bet ir imlūs naujovėms, atsakingi ir bendradarbiaujantys. Ką veikiame? Išsikeliame sau tikslus ir jų siekiame, organizuojame renginius, prisidedame prie kitų KU Studentų atstovybių organizuojamų renginių. Taip pat siekiame išlaikyti senąsias tradicijas bei kurti naujas! Stengiamės padėti studentams, norintiems realizuoti savo idėjas, todėl atstovaujame HUMF studentams, tiek fakultete, tiek ir už jo ribų.
Studentų atstovybės tikslas – atstovauti studentams, tačiau atstovybė taip pat ir ta vieta, kur visada gali gerai praleisti laiką ar tiesiog pabūti, užduoti klausimus, kurie tau rūpi ir nesvarbu, ar jie susiję su studijomis, ar ne. Studentų atstovybės nariai tau visada į juos atsakys ir paragins prisijungti prie jų veiklos!
KUSS SHMF SA nariai trykšta naujomis idėjomis ir čia turi puikią galimybę realizuoti save. Kiekvienas renginys ar akcija suteikia naujų patirčių, pojūčių ir motyvacijos toliau tęsti veiklą. Ši studentų atstovybės veikla – tai neįkainojama patirtis tolimesniam gyvenimui. Čia mes išmokstame pasiskirstyti pareigomis, dirbti komandoje, pasitikėti nariais ir prisiimti atsakomybę. Todėl nedvejok ir ateik pas mus!
Lauksime tavęs 310 kab., S. Nėries g. 5.

PIRMININKĖ

Gabrielė Talmontaitė

S. Nėries g. 5, 310 kab.

 

VICEPIRMININKĖ

Kristina Saveljeva

S. Nėries g. 5, 310 kab.

El. paštas: shmf.pirmininkas@gmail.com

Atstovybės tel. nr.: 8-46-398646