LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universitetui – padėka už puikius rezultatus mokant lietuvių kalbos ir kultūros

Klaipėdos universitetas sulaukė aukšto įvertinimo už pirmąją nuotolinę Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros akademiją – intensyvius kursus užsieniečiams. Šie kursai Klaipėdos universitete vyksta jau 19 metų ir šią vasarą juos teko pirmą kartą rengti nuotoliniu būdu. Sėkmingą visos kursų rengėjų komandos darbą įvertino ne tik kursų dalyviai, bet ir Švietimo mainų paramos fondas, pagal projektą finansuojantis didžiąją šių kursų dalį.

Padėka buvo įteikta iškilmingame Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso apdovanojimų renginyje rugsėjo 24 d. Vilniuje, viešbučio „Pacai“ atvirame kieme. Šis įvertinimas papildė gausią padėkų už Klaipėdos universiteto lietuvių kalbos kursus kolekciją.

Šiuo metu kursų rengėjai – SHMF Lituanistikos ir užsienio kalbų centras kartu su Filologijos katedros dėstytojais bei kitais bendradarbiais – jau ruošiasi 2021 m. sausio mėnesį vyksiančiai analogiškai Žiemos akademijai. Joje bus beveik dvigubai daugiau dalyvių ir džiugi naujovė: lietuvių kilmės lotynų amerikiečių grupė ir (jų pageidavimu) ispaniškai kalbančios lituanistės.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėka taip pat buvo įteikta ir šios akademijos vadovei Jūratei Derukaitei.