LT   |   EN      Mano KU   |   
Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras ir M. Čiuželio paramos fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Šių metų rugsėjo 7 d. Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniuje įsteigtu Mariaus Čiuželio labdaros ir paramos fondu. Ši organizacija savo veiklą plėtoja daugelyje sričių: nuo įvairių fondų analizės, investicijų plėtojimo, šeimos finansų konsultavimo iki įvairių labdaros ir pagalbos struktūrų. Vienas pagrindinių tokių ilgalaikių projektų yra „Sidabrinė gija“, kurios vadovė yra Giedrė Šavinienė. Tai yra nemokama pagalbos telefono linija vienišiems, socialinę atskirtį patiriantiems, bendravimo stygių jaučiantiems seneliams.

Fondas pakvietė KU Centrą bendradarbiauti būtent teikiant dvasinę pagalbą tokiems asmenims, t. y. „Dvasinio konsultavimo ir asistavimo“ programos magistrantai nuo šiol galės atlikti konsultavimo praktiką teikiant pagalbą telefonu. Nereikės niekur važiuoti, tiesiog iš savo namų nemokama linija iš minėto fondo būstinės Vilniuje, bus sujungiami asmenys su konsultantu, su kuriuo senjorai galės pasišnekučiuoti ne tik apie dvasinius, psichologinius ar egzistencinius klausimus, bet reikalui esant bus nukreipiami ir į kitas instancijas, teikiančias specializuotą pagalbą.

Fondas turi apie tūkstantį registruotų klientų, plečia savo veiklą ne tik Vilniaus krašte, bet ir visoje Lietuvoje ir ilgainiui yra siekiama, kad tokia telefono linija būtų nacionalinė pagalbos linija, teikianti paslaugas 24/7 formatu, t. y. ištisą parą ir visą savaitę.