LT   |   EN      Mano KU   |   

Visą rugpjūtį Klaipėdos universitete skambėjo italų kalba

Pavijos universiteto magistras liepos pabaigoje Klaipėdos universitete pradėjo iki pat rugsėjo truksiančius italų kalbos kursus. Kiekvieną darbo dieną vakarais čia skamba ne tik itališki pokalbiai, bet ir dainos – sudarytos pradedančiųjų ir pažengusiųjų italų kalbos kursų grupių.

„Grupėse yra ir universiteto studentų, ir vyresnių žmonių, kuriems teko keliauti po Italiją, kurie myli šios šalies kultūrą. Jie nori pagilinti ne tik savo italų kalbos žinias, bet ir žinias apie pačią italų kultūrą„, – pasakoja F. Bertaina.

© Godos Malinauskaitės nuotr.

Daugiau skaitykite čia: http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/svietimas/vasara-klaipedos-universitete—italiskas-dvelksmas-1573997/?utm_source=susije&utm_medium=referal&utm_campaign=blokas

Universitete – gausus būrys norinčiųjų kalbėti ispaniškai

Klaipėdos universitete liepos 4 d. sėkmingai prasidėjo Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Kalbų ir socialinės edukacijos centro inicijuotas intensyvaus ispanų kalbos mokymo projektas Curso de verano. Fakulteto dekanui pasirašius sutartį su Madrido Camilo José Cela vardo universitetu, į Klaipėdą atvyko šio universiteto magistrantas Jesús Llamas Sevilla.

Daugiau nei pusšimtis įvairaus amžiaus klaipėdiečių panoro liepos mėnesį praleisti su ispanų kalba. Vieni pradėjo mokytis nuo pačių pradmenų, kiti – tobulinti jau turimas žinias. Susidarė penkios skirtingo lygio grupės. Svečiui iš Ispanijos talkina patyręs ir gerai žinomas Klaipėdos universiteto ispanų kalbos dėstytojas Aleksas Kulvietis.

Džiugu matyti, kad kursantai iš auditorijų išeina šypsodamiesi ir entuziastingai nusiteikę. Kai kurie jau po pirmųjų pamokų ėmė domėtis galimybe mokytis toliau. Tokias galimybes Klaipėdos universitetas suteiks nuo rugsėjo mėnesio.

HUMF Kalbų ir edukacijos centro vadovė                                         Jūratė Derukaitė