LT   |   EN      Mano KU   |   
Prisijunk prie „Renkuosi mokyti“

„Renkuosi mokyti!“ – ieškantiems prasmingos veiklos ir iššūkių

Programa „Renkuosi mokyti!“ pradeda naujų dalyvių atranką ir kviečia tave prisijungti prie mūsų bendruomenės. Drauge su jaunais žmonėmis iš visos Lietuvos, kursi teigiamus pokyčius  šalies mokyklose bei keisi savo ir vaikų gyvenimus.

 

Dalyvio atrankos anketą rasi www.renkuosimokyti.lt

 

Kodėl verta dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ programoje:

 

  • Asmeninis augimas ir lyderystė – lyderį formuoja iššūkiai, su kuriais jis susiduria. Nuo pat pirmos dienos mokykloje būsi atsakingas už klasę ir jos valdymą, todėl kasdien stiprinsi savo problemų sprendimo, viešo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius.
  • Realus poveikis – drauge su mokyklos pokyčio komanda įgyvendinsi pokyčio projektą, kurio rezultatai bus matuojami tyrimais. Savo CV turėsi solidų įrašą apie kompleksinio projekto įgyvendinimą.
  • Rezultatai čia ir dabar – kitaip nei dirbant biure, galėdamas prasmingai prisiliesti prie vaikų gyvenimo, savo veiklos ir galimybių rezultatus pamatysi labai greitai.
  • Bendruomenė – kursi profesinius ir bičiulystės ryšius su kitais programos dalyviais ne tik Lietuvoje, bet ir 53 pasaulio šalyse, kuriose veikia panašios programos, vienijamos pasaulinio Teach For All
  • Prisidėsi prie geresnės Lietuvos ateities kūrimo, nes šalies ateitis prasideda klasėje!

 

Kaip veikia programa

Programos dalyviai dvejus metus dirba mokyklose, dalyvauja pokyčio projekto komandoje, gauna tęstinius mokymus ir individualizuotą profesinę pagalbą. Mokyklą dalyviams suranda programos rengėjai, pedagoginis išsilavinimas nėra būtinas. Po dvejų metų klasėje „Renkuosi mokyti!“ dalyviai tampa pokyčius švietime ir visuomenėje kuriančiais  lyderiais.

 

Reikalavimai kandidatams

Aukštasis universitetinis išsilavinimas arba IV k. studentas.  Pedagogo kvalifikacija nėra būtina. Motyvacija ir tikėjimas mūsų misija.

 

Turi klausimų? Rašyk vilmante@renkuosimokyti.lt Apsilankyk www.renkuosimokyti.lt, mūsų paskyrose Facebook ir Instagram