LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
„Iškeisk pamoką į paskaitą“

„Iškeisk pamoką į paskaitą“ į Klaipėdos universitetą kvietė nuo pirmoko iki dvyliktoko

Bemaž trys tūkstančiai moksleivių iš Lietuvos mokyklų iškeitė pamokas į Klaipėdos universiteto dėstytojų paskaitas.

17-ąjį kartą vykęs projektas šiemet sulaukė ypač didelio susidomėjimo. KU šešių dešimčių paskaitų programą šalies mokykloms pateikė dar vasarį. Paskaitas rengė ir skaitė žymūs KU profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai. Jų temos apėmė pačias įvairiausias sritis – nuo šokolado logistikos, medijų valdymo iki šiuolaikinių laivų ir plaukiojančių robotų. Į virtualioje erdvėje suplanuotas paskaitas registravosi vidutiniškai po dvi klases, o kai kurios temos sulaukė iki 200 klausytojų.

Šiemečio projekto naujovė – paskaitas galėjo rinktis ne tik baigiamųjų klasių moksleiviai, bet ir pradinukai bei penktų-aštuntų klasių mokiniai. Ir jos buvo labai populiarios. Stebėtina jauniausios auditorijos gausa pasižymėjo matematikos tema – į KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto paskaitą „Matematika mūsų gyvenime“ registravosi net 10 šeštų-devintų klasių.

Mokyklų pedagogai šį KU projektą, vykstantį dukart metuose – rudenį ir pavasarį, vertina kaip papildomą žinių šaltinį ir moksleivių sudominimo mokslu priemonę. Baigiamųjų klasių moksleiviams tai puiki proga „pasimatuoti“ specialybę prieš apsisprendžiant, ką studijuoti ateityje.

Registracija baigta