LT   |   EN      Mano KU   |   
Ekskursijos Klaipėdos universitete

Kviečiame 11–12 klasių moksleivius apsilankyti Klaipėdos universitete, dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose ir daugiau sužinoti apie studijas!

Nori aplankyti Universiteto miestelyje esančius fakultetus, laboratorijas, sužinoti apie studijų programas ir priėmimo į universitetą sąlygas?

 

Svarbu

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto
el. paštu informacija@ku.lt
arba tel. (8 46) 39 89 08

TAVE į ekskursijas kviečia ir Klaipėdos universiteto fakultetai ir institutai.

Bijūnų g. 17

Jei tave domina naujausios technologijos ir inžinerijos horizontai, turime pasiūlymą – užsuk pas mus į svečius! Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, turintis net 40 specializuotų laboratorijų, maloniai kviečia apsilankyti ir susipažinti ne tik su turima moksline baze bei įranga, bet ir su studentų projektiniais darbais. Pneumobiliai (suspaustu oru varomas automobiliukai), „Sumo“ robotai, dronai, 3D spausdintuvai, projektas „Traukinys“ – tai tik mažytė dalis to, ką sukūrė ir sukonstravo mūsų studentai. Visa tai gali pamatyti pas mus! O gal norėtum pabandyti įvesti į uostą laivą? O gal sužinoti kaip projektuojami ir konstruojami laivai? Per mikroskopą patyrinėti mus supantį pasaulį? Atlikti chemijos laboratorinį darbą? Jei taip, žinai ką daryti: čiupk draugus, pažįstamus, kolegas, pasikviesk mokytoją ir atkeliauk pas mus!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu dekanatas.jtgmf@ku.lt  arba tel. (8 46) 39 86 80.

Herkaus Manto g. 84

Socialinių ir  humanitarinių mokslų fakultetas kviečia į ekskursiją „Studijos kitaip“!

Ekskursijos metu dalyviai turės išskirtinę galimybę aplankyti  krašto švietimo istorijoje gerai žinomą vieną įspūdingiausių uostamiesčio pastatų,  kuriame daugiau kaip prieš šimtą metų pradėti rengti  ir teberengiami įvairių ugdymo sričių specialistai. Lankytojai  galės įvertinti senovės ir dabarties mokymo technologijų skirtumus  Žmogaus kultūros ugdymo muziejuje,  Psichofiziologijos laboratorijoje, SHMF bibliotekoje. Ekskursijos dalyviams bus atvertos kompiuterinės lingvistikos klasės, kuriose SANAKO LAB įrangos pagalba galima moderniai mokytis užsienio kalbų. Išskirtinėje lituanisto A. Jakulio auditorijoje – profesoriume moksleiviai galės ,,pasimatuoti“ profesoriaus kėdę,  turės unikalią galimybę stebėti Lietuvių filologijos ir režisūros specialybės studentų darbą. Laukiame Jūsų!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu sandra.sirvidiene@ku.ltarba tel. (8 46) 39 86 08.

Minijos g. 153

Moksleiviai kviečiami į ekskursiją po žurnalistikos praktinį pasaulį.

Garso įrašas, tiesioginis eteris, vaizdo ir garso montažas, mikrofono laikymas, kameros objektyvo baimė – tai tik dalis temų, kuriomis diskutuosime ekskursijos metu.

Socialinių mokslų fakulteto Medijų laboratorija yra pritaikyta žurnalistiką studijuojančių studentų praktiniams įgūdžiams lavinti. Apsilankiusieji moksleiviai bus supažindinti su laboratorijoje sukomplektuota įranga ir jos panaudojimo galimybėmis. Suteiksime unikalią galimybę pajausti, kaip kasdien dirba žurnalistai.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto tel. 8 684 33 928 (Medijų laboratorijos vedėjas Vidas Valinčius).

DEIVIDO ŽADEIKIO NUOTRAUKA

Herkaus Manto g. 84

Gal Tave domina pagalba žmogui? Medicininė? Socialinė? Sveikatos mokslų fakultetas kviečia į ekskursijas, kurių metu pakviesime į Ergoterapijos, Radiologijos, Slaugos laboratorijas, kur susipažinsite su ergoterapijai, radiologijai, slaugai skirtomis priemonėmis, jų paskirtimi, poveikiu.
Besidominčius socialiniu darbu, nuo 2015 m. pavasario pakviesime į Delfinų terapijos centrą, esantį Lietuvos jūrų muziejuje, kur bus pristatyti socialinio darbo metodai, klientų grupės, socialinės pagalbos žmogui galimybės ir reikšmė. (PASTABA: Lietuvos jūrų muziejus yra įsikūręs Smiltynėje, todėl papildomai kainuos persikėlimas keltu).
Susidomėję visuomenės sveikatos studijomis aplankys Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą, kuriame susipažins su visuomenės sveikatos specialistų profesinės veiklos ypatumais.

Rekreacijos ir turizmo specialybės studentų grupė kartu su dėstytojais moksleivius kviečia keliauti ĮVAIRIOMIS FORMOMIS: tradiciškai, inovatyviai, virtualiai.
!! KELIAUKIM SU RT SPECIALYBĖS STUDENTAIS !!

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto el. paštu prodekanas.svmf@ku.lt arba tel. (8 46) 39 85 53.

DEIVIDO ŽADEIKIO NUOTRAUKA

Herkaus Manto g. 84

Smalsumas skatina atradimus. Norint pažinti save ir aplinką – reikia pažvelgti į praeitį, o ją galime pažinti tik per daiktus, kuriuos paliko senovės žmonės. Jūs galite pamatyti ir paliesti tuos daiktus, kuriuos žmogus laikė ir naudojo prieš tūkstančius metų. Parodysime, kaip tie daiktai buvo gaminami, naudojami ir leisime jums patiems juos išbandyti.

Ekskursijai būtina registruotis iš anksto tel. 8 695 88 163, el. paštu qwidar@gmail.com

DENISO NIKITENKOS NUOTRAUKA