Įvykis » Prancūzijos nacionalinė mokslinių tyrimų agentūra 2017 m. sausio 12 d. Madride rengia FLAG-ERAII informacinį ir tinklaveikos (partnerių paieškos) renginį
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 2016-12-12 - 2017-01-12
0:00

Categories


Prancūzijos nacionalinė mokslinių tyrimų agentūra 2017 m. sausio 12 d. Madride rengia informacinį ir tinklaveikos (partnerių paieškos) renginį, skirtą naujam programos FLAG-ERA 2017 m. kvietimui teikti paraiškas (Joint Transnational Call 2017) pristatyti. Kvietime dalyvaus 17 šalių, tačiau ir kitos šalys gali dalyvauti kvietimo projektuose savo lėšomis.

Informacinis renginys skirtas tyrėjams besidomintiems ir dirbantiems 2017 kvietimo tyrimų tematikose, taip pat ir kvietime dalyvaujančių finansuojančių organizacijų atstovams. 2017 m. kvietimas orientuotas atrinktoms tyrimų sritims Grafeno ir Žmogaus smegenų projekto (ŽSP, anglų k. HBP) pavyzdinėse iniciatyvose. 17 šalių tyrimus finansuojančios organizacijos numato finansuoti Grafeno tyrimus, o 12 šalių – ŽSP tyrimus. Renginio tikslas pateikti informaciją apie Kvietimą ir įgalinti tyrėjus užmegzti reikiamus kontaktus bei pasikeisti idėjomis dėl galimų projektų konsorciumų sudarymo. Numatyta plenarinė įžanginė sesija, stendinių pranešimų sesija, kurioje tyrėjai galės pristatyti savo darbus ir pasikeisti idėjomis bei plenarinė baigiamoji sesija. Plenarines renginio sesijas numatyta transliuoti internete, preliminarią renginio programą rasite čia.

Jei pageidaujate dalyvauti renginyje prašome užpildyti registracijos formą, dalyvavimas informaciniame renginyje yra nemokamas, tačiau registracija privaloma. Informaciją apie renginį teikia Watse Castelein (era-ict@mineco.es) ir Severino Falcon (severino.falcon@mineco.es). Daugiau informacijos rasite renginio puslapyje.

Dėl dalyvavimo renginyje išlaidų apmokėjimo galite teikti paraišką Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros administruojamai priemonei Tyrėjų tarptautinės kompetencijos ugdymas 2 (TYKU2).

Lietuvos mokslo taryba 2016 m. tapo asocijuota programos FLAG-ERA nare, o prasidėjus antrajam programos etapui (FLAG-ERA II), nuo 2016 m. gruodžio administruoja šią programą Lietuvoje ir finansuos savo šalies dalyvius pagal tarptautinius kvietimus teikti paraiškas. Daugiau informacijos apie Tarybos tinklalapyje.

Informacija atnaujinta: Monday December 12th, 2016