Menų akademija » Menų akademijos studentų atstovybė

Tai vieta, kur renkasi meniški, kūrybingi, imlūs, aktyvūs studentai, siekiantys daugiau nei tik akademinės žinios. Studentų atstovybė, tai vieta, kur gali įgyti renginių organizavimo, retorikos, darbo grupėse, bendradarbiavimo ir kitų kompetencijų, susirasti bendraminčių, dirbti dėl savo ir kitų gerovės Klaipėdos universitete.

Drąsiai išsikeliame sau tikslus ir jų siekiame. Tęsiame tradicijas bei ieškome naujovių. Taip pat aktyviai dalyvaujame Klaipėdos universiteto studentų sąjungos ir jos padalinių organizuojamuose renginiuose, konferencijose ir mokymuose. Drąsiai, kūrybingai ir tikslingai garsiname Klaipėdos universiteto bei Menų akademijos vardą.

Pagrindinis studentų atstovybės tikslas – tinkamai atstovauti Klaipėdos universiteto ir KU Menų akademijos studentus, stiprinti akademijos administracijos ir studentų bendradarbiavimą.

Studentų atstovybės durys atviros visiems. Laukiame Jūsų su klausimais, pastebėjimais, pastabomis. Bandysime kartu ieškoti sprendimų, atsakysime į Jūsų rūpimus klausimus ir tiesiog pasiūlysime arbatos puodelį.

KUSS MA SA nariai trykšta naujomis idėjomis, kurias gali realizuoti veikdami studentų atstovybėje. Kiekvienas renginys ar akcija suteikia naujų patirčių, pojūčių ir motyvacijos toliau tęsti veiklą, kuri yra neįkainojama patirtis tolimesniam gyvenimui.

Informacija atnaujinta: Monday February 27th, 2017