Leidykla » Parduodamos knygos » Muzikologija » Muzikologija 2 » Klaipėdos muzikinio teatro (Operos) raida 1945–1986 metais ir jo priešaušris XIX a. – XX a. ketvirtajame dešimtmetyje (istorinių, ideologinių, politinių, socialinių ir kultūrinių lūžių kontekstas)

Turinys

 

Klaipėdos muzikinio teatro (Operos) raida 1945–1986 metais ir jo priešaušris XIX a. – XX a. ketvirtajame dešimtmetyje (istorinių, ideologinių, politinių, socialinių ir kultūrinių lūžių kontekstas)
Monografija
Daiva Kšanienė

KU leidykla
Leidimo nr. : 1
Apimtis : 386 p.
ISBN : 978-9955-18-921-3
Formatas : B5
Viršelis : Kietu viršeliu

Anotacija

Knygoje „Klaipėdos muzikinio teatro (Operos) raida 1945–1986 metais ir jo priešaušris XIX a. – XX a. ketvirtajame dešimtmetyje (istorinių, ideologinių, politinių, socialinių ir kultūrinių lūžių kontekstas)“ atsiskleidžia ilgas ir sudėtingas Klaipėdos muzikinio teatro kelias nuo XVIII a. pradžios iki XX a. 9-ojo dešimtmečio. Šalia ilgaamžės vokiečių teatro veiklos, aptariama XX a. sunkiai, su pertrūkiais besivysčiusio lietuviško operos teatro situacija. Visi teatrų gyvavimo periodai dažnai kintančių politinių, ideologinių sąlygų, kultūrinių ir visuomeninių nuostatų kontekste.

Informacija atnaujinta: Monday February 6th, 2017