Klaipėdos Universiteto laivynas

Mokomasis burlaivis "Brabander"

Jūros moksliniams tyrimams ir mokomajai veiklai 2006 m. įsigytas burlaivis „Brabander“. Laivo ilgis – 36 m, plotis – 6 m, burių plotas – 440 m2, pagrindinio stiebo aukštis – 28 metrai.

Jūrinė jachta "Odisėja"

Jachta „Odisėja“ – 14 metrų ilgio, 4 metrų pločio, 100 m2 burių ploto ir 2 metrų grimzlės dvistiebė jachta, pastatyta 1986 metais. Jachta yra studentams ir buriuoti pradedančiam jaunimui skirtas mokomasis laivas.

Kitų metų birželį Klaipėdoje startuojančiose prestižinėse burlaivių lenktynėse „The Tall Ships Races 2021“ uostamiesčio ir Lietuvos garbę gins net du Klaipėdos universiteto laivai – didžiausias plaukiojantis šalies burlaivis „Brabander“ ir mokomoji jūrinė jachta „Odisėja“.

 

Burlaivis „Brabander“ kitų metų birželio 30-ąją su visa flotile startuos Lietuvos uostamiestyje ir plauks pirmąjį lenktyninį etapą iki Turku (Suomija), iš čia – į Taliną (Estija). Nuo Estijos sostinės iki Mariehamno (Alandų salos) drieksis antrasis lenktyninis burlaivio „Brabander“ etapas. Šį etapą planuoja įveikti ir Universitetui priklausanti mokomoji jūrinė jachta „Odisėja“ su komanda.

 

„Mums garbė atstovauti Lietuvai – jūrinei valstybei tokio masto tarptautiniame renginyje. Didžiuojamės, kad gausų laivyną iš įvairių pasaulio valstybių sutraukiančių lenktynių panoramoje plevėsuos ir Lietuvos, ir Klaipėdos universiteto simboliai“,- pranešime žiniasklaidai sako KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

 

Tel.: +370 687 35375

 

 

Jūroje viskas atrodo kitaip: čia dingsta žemiškos ribos tarp vadovų ir pavaldinių, įsigalioja kitos taisyklės. Norite išbandyti save ir savo kolektyvą?

Rinkitės edukacinius, potyrių plaukimus Klaipėdos universiteto laivais: tradiciniu burlaiviu „Brabander“ arba jūrine jachta „Odisėja“.

Kontaktai pasiteiravimui:

Tel.: +370 687 35375

E-mail: ana.timonina-mickeviciene@ku.lt

Apžvalginiams-edukaciniams plaukimams Kuršių mariose, po Klaipėdos uosto akvatoriją arba Baltijos jūroje;.

Organizacijos komandų formavimui ir stiprinimui (teambuilding).

Buriavimo patirčiai įgyti arba buriuotojo kvalifikacijos kėlimui.

Pažintinės ekskursijos laivų denyje vaikams ir jaunimui.