LT   |   EN      Mano KU   |   
Lapkričio 14-18 d. net 140 moksleivių iškeitė pamoką mokykloje į paskaitą Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete!

Šį rudenį Klaipėdos universitetas jau septintą kartą kvietė moksleivius bent vieną pamoką savo mokykloje iškeisti į paskaitą universitete. Džiugu, kad ir mūsų fakultetą aplankė ir tikrais studentais panoro tapti net 140 moksleivių iš įvairių Klaipėdos ir rajono mokyklų. Aktyviausi buvo Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniai, tačiau netrūko „naujų“ studentų ir iš Klaipėdos Ąžuolyno, Vydūno, Žemynos, H. Zudermano, Vėtrungės, Aukuro bei  Kretingos Pranciškonų gimnazijų.

Kalbinti mokiniai teigė, kad projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“ suteikė puikią progą iš arti pamatyti gyvenimą universitete, susipažinti su dominančiomis specialybėmis, pabendrauti su studentais.

Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete gimnazistai dalyvavo 22 paskaitose – atliko demonstracinius bandymus, laboratorinius darbus, kartu su studentais paskaitose sėmėsi teorinių bei praktinių žinių.

Tikimės, kas nedrąsiai į universitetą žengusiems moksleiviams, ne tik suteikėme galimybę pasijusti studentais, susipažinti su inžinerijos horizontais, bet ir prisidėjome planuojant bei renkantis profesiją!

 

Dėkojame dėstytojams prisidėjusiems prie projekto!

 

JTGMF administracija