LT   |   EN      Mano KU   |   
KU vyko Nacionalinės Žaliosios olimpiados pusfinalis

Gegužės 15 d. Klaipėdos universitete vyko vienas iš šešių Nacionalinės Žaliosios olimpiados pusfinalių. Jame dalyvavo apie 200 moksleivių iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcinio centro, Vydmantų gimnazijos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Plungės „Saulės“ gimnazijos, Plungės rajono Platelių gimnazijos bei Šateikių pagrindinės mokyklos, Mažeikių rajono  Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos, Mažeikių politechnikos mokyklos, Telšių rajono Nevarėnų pagrindinės mokyklos, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviai.

Žaliosios olimpiados pusfinalį Klaipėdoje atidarė ir visus susirinkusius sveikino KU studijų prorektorė prof dr. Leta Dromantienė. Prorektorė džiaugėsi iniciatyviu ir aktyviu jaunimu, jų nuveiktais darbais siekiant gerinti aplinkos kokybę bei linkėjo sėkmės dalyvių laukiančiame protmūšyje bei finaliniame etape, kurio laimėtojų lauks kelionė į vieną iš Europos valstybių.

Nacionalinė „Žalioji olimpiada“ – tai VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ organizuojama iniciatyva, kuria siekiama netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą – perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti įpročius, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.

Į pusfinalius pateko daugiausiai resursų sutaupiusios mokyklos. Į pusfinalį mokykla delegavo  komandas sudarytas iš 6 asmenų. Pusfinaliai vyko dešimtyje Lietuvos miestų, komandos atsakinėjo į klausimus ir vykdė praktines užduotis, susijusias su atliekų rūšiavimu ir resursų taupymu. Pusfinalyje buvo laukiamos ir mokyklų palaikymo komandos.

Džiaugiamės aktyviu jaunimu!

Daugiau informacijos apie iniciatyvą: http://rvagentura.lt/nacionaline-zalioji-olimpiada/

Kalendorius

<< Lap 2020 >>
PATKPŠS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Artėjantys renginiai

Studijos Mokslas Paslaugos Kursai