LT   |   EN      Mano KU   |
Klaipėdos universiteto robotikos klubo komandai – trys medaliai!

Vos tik prasidėjus naujiems studijų metams Klaipėdos Universiteto robotikos klubo (KURC) atstovai kimba į darbus ir skina laurus robotų varžybose! 2016 metų rugsėjo mėnesio 8 dieną KURC dalyvavo pirmą kartą Šiauliuose organizuojamame renginyje „Robo meet“ , kuris skirtas robotikos mylėtojams ir mėgėjams. Klaipėdos universitetą ir KURC atstovavo Oleg Lyan bei du Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Inžinerijos katedros bakalauro ir magistro studijų studentai: magistrantas Rubel Mahabob Zaman ir bakalaurė Brigita Bogužaitė, taip pat jaunimas iš Klaipėdos Dievo Motinos Globėjos ir Šv. Mikalojaus parapijos sekmadienio mokyklos. Varžybose klaipėdiškiai laimėjo 3 medalius. II ir III vietas iškovojo „Mini Sumo“ kategorijos robotai, taip pat II vietą „Freestyle“ rungtyje laimėjo 3kg „Mega Sumo“ kategorijos robotas pabuvojęs net Japonijoje organizuojamose pasaulinėse robotų varžybose.

Tikimės dar didesnių Klaipėdos universiteto robotikos klubo pergalių kitose varžybose!