LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universiteto diena Baltijos gimnazijoje

Vasario 6 dieną Klaipėdos universiteto komanda dalyvavo Klaipėdos Baltijos gimnazijos organizuotame „Karjeros dienų“ renginyje. Šią dieną gimnazistai galėjo klausytis universiteto dėstytojų paskaitų: Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto jaunesnioji mokslo darbuotoja dr. Raimonda Nabažaitė skaitė paskaitą „Kūrybiškas verslumas archeologijoje“, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dėstytojas dr. Darius Burgis gimnazistams paaiškino, ką reiškia „Apribojimų teorija praktiškai“. Moksleiviams, kurie domisi IT, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dėstytojas doc. dr. Gediminas Gricius organizavo dirbtuves „Išmanusis namas“.

Likusieji moksleiviai galėjo pasiklausyti Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto absolventų ir studentų sėkmės istorijų. Apie tai, kaip pasirinko studijas, kas labiausiai įsiminė studijų metu, kaip prasidėjo jų profesinė karjera mintimis dalinosi įmonės MB „Spranaitis“ įkūrėjas ir vadovas Linas Spranaitis, Gridin’s Group kokybės vadovas Mindaugas Rutė, AB „KN“ chemikė Kristina Lukjanovaitė, UAB „Techvitas“ inžinierė Brigita Bogužaitė. Sėkminga darbine patirtimi taip pat pasidalino ir dvi fakulteto studentės – mechanikos inžinerijos 2 kurso studentė Simona Kairaitytė, kuri jau po pirmų studijų metų įsidarbino gamybos asistente UAB „Philip Morris Lietuva“ ir Vestina Masiulytė, trečio kurso laivo inžinerijos studentė, metus jau sėkmingai dirbanti įmonėje „Western Baltic Engineering“ braižytoja. Klausimų-atsakymų sesiją moderavo mechanikos inžinerijos studijų programos vadovė prof. dr. Jolanta Janutėnienė.

Mokyklos fojė visų taip pat laukė Klaipėdos universiteto stendas, kuriame gimnazistai ne tik galėjo susipažinti su universitete vykdomomis studijų programomis, bet ir iš arčiau apžiūrėti 3D spausdintuvą, susipažinti su jo veikimo principu, apžiūrėti jau atspausdintus modelius bei pamatyti, kaip vyksta sumo robotų kovos.

Dėkojame gimnazijos atstovams už draugišką priėmimą, dėstytojams už įdomias paskaitas, o absolventams ir studentams už pasidalintas karjeros pradžios istorijas, mintis apie studijas ir patarimus moksleiviams!

JTGMF administracija

Kalendorius

<< Lap 2020 >>
PATKPŠS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Artėjantys renginiai

Studijos Mokslas Paslaugos Kursai